Malé dievčatko, ktoré ako jediné prežilo haváriu lietadla a doslova spadlo z nebies, si adoptuje jedna z najzámožnejších a najmocnejších japonských rodín, ktorej históriu vyšperkovala sláva samurajských predkov, významné činy a nepoškvrnená česť. Ako sa obyčajné dievča vyrovná so situáciu, keď od nej adoptívna rodina žiada, aby dodržiavala rodinné tradície? A to ešte netuší, čo všetko ju v novom živote čaká. V San Franciscu, kam musí odletieť, aby sa vydala za obchodného partnera svojho nevlastného otca, spozná tajné proroctvo, v naplnení ktorého zohrá významnú úlohu.

Jamie Chungová ako 19-ročné japonské dievča Heaven zistí, že jej nevlastný otec, bohatý biznismen, ktorý ju v detstve adoptoval, je v skutočnosti najvyšším bossom Jakuzy, japonskej mafie, zodpovednej za brutálnu vraždu jej milovaného brata Hika. Odíde od svojej adoptívnej rodiny a podstúpi výcvik samuraja, aby s pomocou Brendana Ferha a ďalších amerických priateľov rozvrátila ríšu zla, ktorej vládne jej nevlastný otec. (oficiálny text distribútora)

Rudinsky odpad!

Už len samotný fakt, že TOTO vysielala nemenovaná komerčná televízia ako megahit 5 hodín v kuse, je klinec do rakvy tohto filmu. Bojové scény majú dynamiku retro disca v domove dôchodcov, mal by pri nich hrať Kája Got s M. Davidem, a nie brutálny, teeanegerovsky príťažlivý soundtrack. Hlavná hrdinka + samoúčelne kulový(alebbo coolový?:D) hrdina sú príšerný, dejové zvraty su zvrátené (zvrat sa zvrtne v iný zvrt), všetko je rozťahané a silené. Jednoducho absolútny shit na úrovni telenoviel - nech sa na mňa nikto nehnevá. ()

BoncheR

Tá herečka...nebola škaredá, to si musíme priznať. No ten príbeh.....?! Nechápem prečo to bolo natiahnuté na 5 hodín?! No, akože niektoré akčné scény boli celkom fajn spracované, no zo VŠETKÉHO NAJVIAC ma vytočilo keď ten chlap padol z vysokej skaly na strom, nezabil sa a ešte aj stihol zbiť dve "gorily". (?!) Nič moc...fakt. ()

adel2

První polovina seriálu se mi celkem líbila, mělo to spád, zajímavé zvraty. Uvažovala jsem o třech hvězdách. Ale v druhé polovině přibývají nelogičnosti a nesmysly, nic se pořádně neděje. Naprosto mě zklamala pointa (vlastně žádná nebyla) a finále bylo ubohé s trapným záporákem. Ale líbili se mi bojové scény a hlavně hlavní hrdinka, která to i docela slušně zahrála. ()

LihO

Ale no tak, až také strašné to nebolo :D. Chcelo by to skrátiť na 120 minút, možno trochu zvýšiť rozpočet a bolo by to celkom fajn. Tie bojové scény boli na úrovni filmov s 90tych rokov s Jackie Chanom. Ale prekvapilo ma, že som za tých 5 hodín nezaspal :D ()