Reportéři na vaší straně

(relácia)
Publicistický
Česko, 2012, 36 min

Na obrazovky Prima family přichází nový publicistický pořad Reportéři na vaší straně. Jak už název napovídá, budeme se v něm věnovat kauzám, se kterými budou lidem pomáhat naši reportéři. Zaměří se na konkrétní lidi a konkrétní příběhy a problémy, které mohou potkat kohokoli z nás, a společně budou hledat řešení. Také budou varovat před nepoctivými společnostmi a podvodníky a radit, jak se jim můžeme bránit, případně jak problémům předejít. Reportéři na vaší straně sledujte každou sobotu v podvečer – možná tu najdete inspiraci k řešení problémů, se kterými se zrovna sami potýkáte... (oficiálny text distribútora)

Paity odpad!

Chudák Oldřich Navrátil, do čeho ho to navrtali chudáka zmateného. Jestli chtěl někdo reinkarnovat Občanské Judo, tak se mu to hrubě nepovedlo. ()

Duoscop

Oldřich Navrátil by měl dělat to co mu jde nejlépe což je herectví, sám jako hlavní reportér v publicistickém pořadu už tam nevyniká. ()

Ainy

Oldřicha Navrátila si velmi vážím jako herce, je vynikající ........ V tomhle pořadu mi prostě nesedí, uvítala bych na tom místě jiného moderátora. ()

HiddenDragon

Pripomina mi to Novu....nemam moc rad tenhle mix styl, kdy vcelku normalni seriozni reportaze (ktere by mohly byt klidne ve Zpravach) stridaji vpodstate bulvarni vsuvky, ktere z nejakeho faktu udelaji stylem show uplne neco jineho, aby se divak bavil a vydrzel u obrazovky. Prijde mi to lacine, ale holt cilova skupina je zrejme jednodussiho razeni, tak se to tak v komercni TV delat musi. Hlavne ty "absurdity" na konci jsou trapne. Z relativne normalni, lehce neobycejne udalosti udelaji senzaci, a doplni to "nazory lidu", coz v mnou sledovanem dile byli ocividne lide sebrani na ulici nebo v hospode, kteri zrejme ani poradne nepochopili otazku. Hlavne ze v poradu to pak vypada vtipne, utocne nebo jakoby "objektivne". Bohuzel opak je pravdou, a presne timhle stylem funguje manipulace a propaganda, kdy televize zabavnym podanim faktu nuti divakum svuj nazor, a to je spatne (stejne to dela i Nova). ()