Deprivační staniol

(amatérsky film)
všetky plagáty
Krátkometrážny
Česko, 2007, 10 min

Krátký příběh o mladém muži uvězněném ve vlastním světě paranoje a vnitřního děsu, který se vydává na banální cestu do města, která je však pro něj neskutečným vnitřním utrpením. Film z produkce ZNK. (n.destroy)

SOLOM.

Tak oproti „Pívní story“ je tady vidět už jasný posun vpřed, co se kvality týče. Nejen co se pokusu vytvořit nějakou depresivní atmosféru (což se i povedlo), maník v hlavní roli podal slušný výkon, objeví se i Řezník, zvukové efekty taky nebyli vůbec marné – no já si myslím, že průměrné ohodnocení je zde na místě a jsem zvědavý, co bude dál…Asi si dám taky pěkně v klídečku cigárko a možná i ten fernetek… ()

JASON_X

Kdybych nejdřív neviděl Pohlovy následující tři filmy, přísahal bych, že z tohohle chlápka jednou vyroste ojedinělý zjev na české filmařské scéně, jehož filmy budou řezat jako žiletky a budou syrové a existenciálně silné jako texty Filipa Topola (je náhoda nebo záměr, že má hlas úplně jako on?). No po devíti letech jde už zdá se definitivně poněkud jinou cestou... ()

fars

Kratkometrazni cernobily film talentovaneho alkoholika, fetaka a najemnyho vraha Martyho Pohla aka Reznika aka M.ENGELE a kdovi co jeste. (nejspis si po ranu haze kostkou jaky alterego si zvoli pro dnesek). Kazdopadne po remeslne strance neni co vytknout, na to ze se jedna o amatersky snimek je to na pet hvezdicek. V globalu 4. Preberte si to jak chcete :-) Pokud vas to zajima, zde je odkaz na Martyho posledni kousek. ()

Jara.Cimrman.jr

"Každej večer se modlím, abych chcípnul ve spánku, ale ono to nějak nevychází." Zchátralec Tomáš Patolka papá pilulky, chlastá Fernet, vypaluje si zobák cigáry, snaží se vyhýbat čerstvému vzduchu, nerozezná halucinaci od reality a při jeho odvážné cestě do bankomatu jsem mu ze srdce přál, aby jeho večerní modlitba došla naplnění. Tak moc mu nerozumím a nechci rozumět. ()

Olík

Režie: Martin Pohl, scénář: Martin Pohl, kamera: Martin Pohl, střih: Martin Pohl, hudba: Martin Pohl, catering: Martin Pohl, nástěnkář: Martin Pohl, topič: Martin Pohl, hlavní náměstek pro věci vedlejší: Martin Pohl. Amatérské deprese aka dycky Rumburk, ve které Řezník dokazuje, že se od svého prvotního pokusu Beer Story někam posunul. ()

• Peter Grimm povie vo filme iba 5 slov. (LV.Helter)
  • Marty Pohl hraje sám ve svém filmu, když hlavní postava (Petr Grimm) má halucinaci na ulici, projde kolem. (galba)
  • Hlas, který mluví z duše Petra Grimma, je Martina Pohla. (skinny9)