Alex North dluží peníze svému starému příteli Walterovi, který je chce okamžitě zpět. Násilím vpíchne Alexovi jedovatou látku, která jej zabije, nebude-li mu do 80 minut podán protijed... Alex má vymezený čas, během kterého musí získat peníze na splacení. Začíná nervy drásající závod s časem, na jehož konci čeká velké překvapení... (oficiálny text distribútora)

blackrain

Alex běží o život. Dluží velké peníze a Walter je chce zpět. Píchne do žil Alexovi nějaké svinstvo. Alexovi zbývá 80 minut života, aby sehnal peníze a dostal protijed. Nesplácet svoje dluhy je velká chyba. Měla by začít nervy drásající hra o život, nezačne. Film je chvílemi dost nudný. Němci se o něco pokusili. Zřejmě se učí točit filmy způsobem pokus omyl. Tady je to spíše omyl. ()

davidek

Vydržel jsem se dívat do konce, protože jsem chtěl vidět jak to dopadne a co to je za herce. Německo. . . Mluví to za vše. Občas nějaká dobrá scéna, ale nic moc. Konec je tak rochu nedomyšlenej. Když se člověk jen trochu zamyslí, tak přijde minimálně na dvě věci, které nezapadají. Podruhé už se na tenhle film nepodívám. ()

Aceboris

Keby to bola parodia na filmy tak to by som pochopil, no vykradat niekoho napady a spravit s toho film, sorry, toto sa nerobi. Zial nemci opat nicim novym neprekvapili aj ked sa urcite snazili. Akcia striedala akciu, no aka to nahoda, pocas celeho deja narazaju ti isty ludia opat a znova do seba ako keby nik iny neexistoval, dej vo velkom pripomina omnoho lepsiu snimku Zastav a neprezijes a na zaver Hru. No na pozretie myslim si, ze staci ved tie ksichtiky hercov pri trpeni, prezivani a prekvapeni stoja za pozretie. ()

mala_kea

Od klepání na nebeskou bránu Thomas Jahn klesl opravdu hluboko,téměř na samé dno, na kterém je tolik špíny a léta špinavé práce, že ani nejlepší čistič na světě by s tím nehnnul.Akční film, kde vrchol akce je skok s autem do vody v pln rychlosti...No, kdyby alespon někdo schodil vosí hnízdo a dostal pár štípanců, akce by to byla určitě více vzrušující. Akční film pro mladistvé, kterým maminka nedovolí koukat na střelbu nebo nahaté ženy. Za totální překvapení na konci, musím hvědzu přidat. Jedno z nejzajímavější rozzuzlení pro mě, za poslední dobu. ()

MickeyStuma

Boj s časem pod hrozbou smrti v německé režii zůstal ve vyznění někde na půli cesty. O akci tu sice nouze není, ale je to všechno hodně takové rozvláčné. Děj jakoby tu nebyl vůbec. Vynechat v příběhu zbytečnosti, zůstala by stopáž vhodná tak akorát k nějakému TV seriálu. Námět zřejmě inspirovaný americkým snímkem 'Hra' není špatný, avšak zasloužil by si daleko lepší zpracování. Snaha o napětí sice je, ale když se vše staví hlavně na slaboduché akci bez náležitého dějového akcentu, nemohlo to dopadnout jinak. ()