Eve

všetky plagáty

Kate přijme pozvání babičky Loly na večeři ve dvou a ke svému nemalému překvapení zjistí, že je pátým kolem u vozu na babiččině schůzce s Joem. (Festival krátkých filmů Praha)

Adrian

Prijemny, obycajny kratky filmik s decentnou atmosferou, z ktorej je citit, ze Natalie je francuzskym filmom dost ovplyvnena. Usmevy pred projekciou rozdavala v kinosale na vsetky strany. [Venezia, 2008] ()

ABLABLABLA

Ač bez nějakého výrazného příběhu, je to krásné zobrazení stáří, které si na nic nehraje. Především tleskám Lauren Bacall, že se nebála odhalit svou pravou tvář. Portman nám tu tento pokročilý věk babiček a dědečků ukázala v jeho pravém světle bez přikrašlování a všeho kolem, prostě tak jak to je... i staří prostě chtějí randit, pít a vypadat dobře. K vidění zde: http://www.dailymotion.com/video/xkqpys_eve-dirigida-por-natalie-portman_shortfilms ()

Čtvrté „Pražské šortky“

Čtvrté „Pražské šortky“

11.11.2008

Již čtvrtý ročník Festivalu krátkých filmů Praha, pořádaného organizátory MFF Karlovy Vary, proběhne od 12. do 16. listopadu 2008 v pražském kině Světozor. I letos festival ve třech soutěžních a… (viac)