Sazka Fotbalista roku 2011

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický / Súťažný / Športový
Česko, 2012, 81 min

Libor Bouček provází slavnostním vyhlášením prestižní ankety z pražského Žofína za účasti reprezentačního fotbalového výběru. (oficiálny text distribútora)

Korbitch

To to vážně nejde dělat na úrovni? Když pominu špatné technické zázemí, viz Koler ohnutý téměř o metr ke stolku s mikrofonem, aby ho bylo vůbec slyšet, přijde tam ten debil z Ostravy a to je pro mě konec! ()

Paity

Nechápu, proč se Libor Bouček pořád do všeho cpe. Jeho obličej není zrovna obličej playboye, i když on by strašně moc chtěl. ()

MikeCool odpad!

TV-pořad. Omlouvám se, ale fotbal není moje parketa a předávání fotbalových cen mojí parketou už vůbec není.| Průměr: 10% (odpad!) | ()

SOLOM.

Jakožto fotbalový fanda se vždycky rád podívám na podobný pořad, kdy se vyhlašují nejlepší fotbalisti, trenéři, tým atd… Jen mi to už poslední dobou připomíná Českého slavíka, kdy to někteří dostávají už jen tak permanentně pořád dokola a ne zcela zaslouženě. Petr Čech je sice pořád dobrý brankář a především v repre nás vždycky podrží, ale poslední dobou dělá čím dál víc chyb. Dle mého je momentálně nejlepší Jiráček a je obrovská škoda, že to nevyhrál. Jinak gratulace trenérovi Vrbovi. ()

• Nejvíce ocenění pro trenéra roku získal se 6 obdrženými cenami Karel Brückner, dále s pěti Dušan Uhrin a třemi Jozef Chovanec a Pavel Vrba. (Paity)
  • Nejvíce ocenění pro fotbalistu roku získal do roku 2013 brankář Petr Čech se šesti cenami, za ním jsou Ivo Viktor s pěti, Pavel Nedvěd se čtyřmi a Tomáš Rosický se třemi. (Paity)
  • Devět let po vzniku ankety časopisu France Football známé jako Fotbalista Evropy pro držitele Zlatého míče se redakce časopisu Stadion rozhodla v roce 1965 vyhlásit obdobnou anketu v Československu. První vyhlašování se konalo v Klubu novinářů v pražské Vinohradské ulici. V prvních letech o umístění v anketě rozhodovaly hlasy trenérů a sportovních novinářů. (Paity)