76. Annual Academy Awards

(relácia)
  • USA The 76th Annual Academy Awards (viac)
Publicistický
USA, 2004, 225 min (televízna verzia: 180 min)

Účinkujú:

Billy Crystal, Shohreh Aghdashloo, Liam Aiken, Denys Arcand, Alec Baldwin, Alan Bates, Jack Black, Stan Brakhage, Adrien Brody, Pierce Brosnan (viac)

Přímý přenos 76. ročníku udílení prestižních cen Americké filmové akademie Oscar® za rok 2003. (HBO Europe)

corpsy

Podobne ako 6 rokov dozadu, udeľovanie cien odovzdané do rúk jedného snímku. TITANIC tu vystriedal NÁVRAT KRÁĽA s trilógie PÁN PRSTEŇOV. Veľkolepý večer. ()

Allien.9

Billy Crystal zajistil opravdovou show a jeho úvodní ochutnávku filmů jistě dlouho nic nepřekoná. Navíc skoro vše vyhrál zaslouženě "Pán prstenů: Návrat krále", takže není, co dodat. ()

classic

Moje prvé dávne pozeranie Live prenosu cez nemeckú už vtedy digitálnu Pro 7 so zapisovaním presne podla poradia ako sa udeľovali zlatí plešivci,keď to celé bolo o ukončení monumentálnej Jacksonovej trilógie The Lord of the Rings: The Return of the King,ktorý pozbieral všetkých 11 Academy Awards,na ktoré bol nominovaný,čiže okrem hercov,ktorí tu nemali miesto to bolo prakticky celé pre tento počin,ktorý má stále čo ponúknuť aj po vyše dekády. A odvtedy sa začal pravidelný ročný sled pozerania Live prenosov... ()

Ilicka

Novozélandská krasojízda v režii Billyho Crystala, který dokázal za podpory předávajících dát tříhodinové show příjemný spád. A to jsem Oscary roku 2004 viděla teprve na podzim 2011. ()