Newyorčan Michael Valentine (Bob Hope) má právě před svatbou, když do jeho života vtrhnou neznámí lidé a mermomocí z něj chtějí udělat krále země, o které v životě neslyšel. Má to jeden háček. Tím je skupina povstalců, která se tomu snaží všemožně zabránit. Michael to bere jako žert, dokud se nepřesvědčí, že mu jde opravdu o život. A tak se zoufalý a zmatený Michael snaží utéct lidem, kteří ho chtějí unést do Evropy; povstalcům, kteří ho pro změnu chtějí zabít; a policajtům, na čele s jeho budoucím švagrem a cholerickým policajtem Victorem O'Brienem (William Bendix), který ho chce zavřít do lochu, až zčerná. (ilclassico)

Flego

Kde je Bob Hope, tam je humor... priaznivci tohto komika si snímok určite užijú. Je postavený na jeho hláškach, tak typických a "kačacích" grimasách. Komédia plná komických situácií, nielen verbálnych ale i situačných. Piate hodnotenie, prvá recenzia. ()

Hollohlaway

Poměrně zajímavá zápletka, Bob Hope je někdy nesnesitelný, někdy velmi vtipný. Té ztřeštěnosti mohlo být skutečně méně, ale bavil jsem se. ()