Larry Haines (Bob Hope) je průměrný estrádní umělec, který baví newyorské obecenstvo svým číslem s tučňákem. Právě dostal nabídku z Hollywoodu na natočení filmu. I když popravdě řečeno tu nabídku nedostal on, ale jeho tučňák. V šatně potkává mladou a hezkou blondýnku Karen Bentley (Madeleine Carroll). Po prvním okouzlení nastává u něj vystřízlivění. Dívka se chová nanejvýš podezřele, mluví o nějakých špiónech, bombardérech a agentech, a Larry nabyl dojmu, že je čas se jí zbavit. To se ale lehce řekne a těžko provede. A tak se Larry vydává vlakem do Los Angeles za svým snem, s osinou v zadku, v podobě potřeštěné blondýnky. (ilclassico)

Flego

Veľká zábavná záležitosť s neodolateľným humorom Boba Hopea, kde mu výborne sekunduje Madeleine Carroll. Film má všetko, trochu špionáže, zabŕdne do krimi, má v sebe romantiku, prím však hraje humor. Ideálny film pre dobrú náladu. Druhý komentár. 4+ ()

Dale

Humor Boba Hopea vždy balansuje na hrane medzi skvelou zábavou a trápnosťou. Tu prevážilo to prvé, vďaka čomu som sa veľa krát s chuťou zasmial a tak mi až tak nevadilo, že dej je až príliš jednoduchý, takmer až žiadny. 70% ()

Hollohlaway

Hodně ztřeštěné, ale kupodivu vtipné. Bob Hope tu sice klasicky mele páté přes deváté, k tomu nešetří grimasami a vůbec se chová dost trhle, ale mix screwballu a buddy movie je zábavný. Zápletka je jednodušší, ale je to příjemně dobrodružné a odsýpá to. ()

vitekpe

Podstatne intenzivnejsi legrace nez v "My Favorite Brunette", zde s temer ruzovopanterovskou prichuti. A k tomu zase krasna spionka Madeleine.... :-) ()