Spike s Jetem dostanou menší odměnu, než předpokládali, a tak se vypraví do Nové Tijuany za dalším zločincem. Stejný nápad ale mělo víc lidí. (Netflix)

dO_od

// Po Homelandu jsem byl překvapený, jak moc mě jazz baví. Teď mi dochází, že bez toho zbytku okolo jazz nesnáším. Tenhle kovboj není není pro mě. ()

liskam

Předem hlásím, že neznám předlohu. Takže hodnotím nezatížen minulostí. V tuhle chvíli 3* a 60%. Docela mi leze na nervy hudba a nějak si prozatím nevím rady s vizuálem. Ale na další díl se určitě podívám... ()

Jenda

K tomuhle jsem přišel jako čistý list papíru a nečekal jsem, že to bude taková zábava. Moje drahá polovička by řekla, že je tam strašně moc násilí, ale podle mého to má i spád a vtip. Plus to jazzové téma je velmi chytlavé. ()

Axis

Jedna z nejlepších epizod zklamává proti originálu na všech frontách a k tomu je značně vyprázdněná. Plusem je casting a dialogy, bohužel atmosféra je ta tam. Smutné... 5,5/10 ()

Elerrina

Po efektním úvodu s přepadením kasina se děj přesune do kulis Desperada. Jet chce jen vydělat peníze, Spikea ale osud mladé dvojice, která chce uprchnout před mafií a začít nový život, zasáhne hlouběji, než je ochoten přiznat. Retrogangsterka s prvky noir a občasným pokouknutím po space opeře, slušně nahláškovaná a s klasickou, lehce přepálenou akcí. ()

ahateye

Ach jo. A to se tolik let čeká(lo??) na live-action adaptaci s Keanu Reevesem... Už jen hrozný casting (kromě Jeta) začal něco naznačovat. Také když už Netflix hází takové prachy do seriálů, tak nechápu, proč se tam objevují lidé, co sotva něco dokáží zahrát. Občas to vypadá jako parodie, či snad YouTube fan video. Noir atmosféra zmačkaná na dně koše. Nepochopení charakterů. Ani to jídlo nedokázali udělat úžasné (jeden z pilířů anime! hehe). Možná zbytečně roztahané epizody, i po druhém dílu čekám, co tahle verze dokáže nabídnout navíc (než jen možnost vidět dumbed down příběh pro osoby s předsudky proti nehraným seriálům?). Vtipy spíš otravné a obyčejné, lehká plochost postav (kvůli chybějícím over-the-top/wholesome reakcím?). Ale na druhou stranu krásně detailně vytvořené prostředí, pokus o klasické intro, plus hudba, a pokus o atmosféru (nebo spíš matná vzpomínka na ni?). Docela mě sere, že to stejně dokoukám celé. ()