Báječní lidé

Dráma / Rodinný
USA, 2005, 16x45 min

Hudba:

Adam Fields

Daphne Zuniga, Sarah Foret, Torrey DeVitto, Jackson Rathbone, James McCaffrey, Ricky Mabe, Kathleen Munroe, Kimberly Huie, Kyle Schmid, Peter Hermann (viac)

Daphne Zuniga se po rozvodu v rámci velké životní změny přestěhovala z Nového Mexika do New Yorku, kde její nadaná mladší dcera získala stipendium na prestižní střední škole na Manhattanu. Starší dcera zase doufá, že tu plně rozvine započatou kariéru v modelingu. Najmou si byt v Brooklynu a vrhají se do víru velkoměstského života... (oficiálny text distribútora)

jasanka

46%??!! Tak to teda opravdu nechápu. Jestliže mají např. Gilmore Girls 76%, tak Beautiful People se zaslouží minimálně 65%. Seriál zaměřený na mladší publikum, ale najdou se v něm i „starší“ lidé. Super příběhy a zápletky, zajímavé prostředí, sympatické postavy. Když se to vysílalo v TV, tak mi to nějak uniklo, jestli to opravdu dávali ráno o víkendech (jak jsem někde četla), tak se vlastně není čemu divit, že to mělo nízkou sledovanost… Oproti jiným seriálům mají Báječní lidé jen úplné minimum prázdných míst. Škoda, že vzniklo tak málo epizod, minimálně další dvě řady by si seriál zasloužil. (Pro prvních dvou dílech jsem chtěla dát 3 hvězdičky, seriál má ale stoupající kvalitu, takže měním na 5.) ()

anderson

Možno je to hodnotenie až prehnane vysoké. Ja sa pri tom však vždy spoľahlivo odreagujem a navyše to má - vzhľadom na nízku sledovanosť - konečný počet epizód, ktoré nestihli skĺznuť k intrigánskemu humusu ala MELROSE PLACE. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Dapne Zuniga dabuje jej dvorná dabérka DANA ČERNÁ. (5.8.2009) ()

LiVentura odpad!

Na hezkých ksichtech Svět ještě nikdy nestál a nebude, tedy doufám..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(((( ()

mariquel

No ani upřímně nevím za co jsem tu jednu hvězdičku dala, protože v tomhle seriálu není nic nového, co byste už neviděli v dalších stech amerických podobných seriálech. Žádný originální nápad ani zápletka. A pokud tvůrci doufali, že takovým originálním místem někoho upoutají, tak bohužel je předběhli mnohem lepší TV show, kam bych možná zařadila i Google Street View (i zde najdete víc vzrušení). Ale zas na druhou stranu serial ničím neublíží. I když lituji herecké obsazení (krom dvou nebo třech herců) a takovou jednoduchost postav, která mi nejvíc vadila. Upřímně jsem vydržela prvních sedm epizod a pak jsem už jen přeskakovala na úseky, kde se objevili mí oblíbenci- a vím, že jsem o nic nepřišla. ()