Na palubě luxusní lodi dochází ke spojení dvou klanů - mladý Japonec Ranmaru je donucen si vzít starší, leč pohlednou Kaoru. Jenomže ti dva se nemohou vystát, a tak místo užívání si první manželské noci, je Ranmaru vyhozen z pokoje. Což jde okamžitě zapít k baru, kde potkává pohledného Itala Alberta, který je bláznem do všeho japonského. Lichotky, alkohol, žhavá noc. Romance mezi dvěma muži začíná. (Zíza)

Subjektiv

Je cosi shnilého ve státě yayoistánském, jen na jediného zástupce tohoto žánru (a spřízněného shounen-ai) jsem se vydržel dívat bez utrpení. Prvních pět minut této hrůzy je věnováno obdivu mužného zjevu italského bišíka, pak pohledu na slipy japonského bišíka, debatě o kráse mužů... následuje infantilní hádka, zobrazení luxusu veliké záoceánské lodi, jež svou mohutnou přídí rozráží moře, až od ní odletuje bíle zpěněná slaná voda... Nyní se již mohou dva infantilní chlapáci osudově setkat. Ale co to, setkání ukončil jakýsi žárlivý sameček. Pokračujme trochou svatebního luxusu a nezávazné konverzace a další hádkou novomanželů. Další na řadě je potrestání posměváčků osudovým Taliánem. Makarón a novomanžel si v bitce chlapsky vypomohou a dámy si mohou užít slipového pantsushotu. Tolik úvodní čtvrthodinka. Zbytek se od ní příliš neliší, ale nechci být nařčen z přílišného spoilerování. Slíbit mohu jen mužný sex. Dávám jednu hvězdu za možnost, že druhý díl, na který jsem si netroufl, je lepší než první. O hodně lepší. ()

Zíza

Jasně, yaoi, takže žádný děj, ale tady to vypadá, že se o něj kdosi snažil. V prvním dílu hrozivě, v druhém jakš takš obstojně, že to i dávalo celkem smysl, prosím celkem. Tak yaoi, co by člověk chtěl, že :D Takovej yaoiovej střed, řekla bych... ;-) ()

rikitiki

Když se potuluješ po Římě v rozhaleném županu, je jasné, že se něco stane. I když jsi dědic yakuzy, tak se TO prostě stane, jinak by si Italové museli poplivat svoji hrdě budovanou pověst. Bez ohledu na to, jestli jsi muž nebo žena. Tady jde o národní reputaci, kterou nemůže narušit nic tak malicherného jako pohlaví, či otvory, či co je do nich strkáno. A jestli si to kvůli tomu rozdá yakuza s mafií a utopí Itálii v krvavém dešti (počkat, nepředjímejme, možná se v krvavém přílivu bude koupat Japonsko), tak to už je riziko podnikání.----- Protože vášeň je prostě vášeň, ať už orientální nebo středomořská. ____ Japonec na neuspokojivé svatební cestě potká blonďatého italského kapitána a začnou se dít věci zapsáníhodné do análů. I když si myslím, že vášnivý sex jako náplast na pokus o znásilnění by nedoporučilo 99 % ze 100 % sexuologů. ____ Nudná animace, historka nic moc a trochu softporna. SHRNUTÍ: Nikdy si s sebou do Říma neber kimono. ()

togaf

Tak jsem se konečně dozvěděla, co nosí Japonci pod kimonem :) Je to takové průměrné yaoi, ale opravdu mě dostalo, že uke je členem yakuzi a seme je blonďatý modrooký Ital (!). ()

Starletka

Typické průměrné yaoi. Ne moc pěkná animace, nějaký jakože aspoň pokus o příběh, nijaké postavy ... No prostě vyloženě odpočinková záležitost. 4/10 ()

Mania

Stejně jako většina yaoi, je i tohle založené na minimálním ději. Takže bych to rozhodně nedoporučovala nikomu, kdo chce vidět dějové zvraty a složitosti. Na druhou stranu je to dost odpočinkové, nemusí se nad tím nijak přemýšlet, prostě se jen kouká a vychutnává. Vlastně pár malinkých zvratů tam je... Pěkně nakreslené anime, které určitě zaujme vyznavače tohoto žánru. Konečně jsem viděla i druhý díl a jen potvrdil mé hodnocení. ()

Deleatur

Plusy: Špičkování Alberta s Ranmaruem celkem vtipné. Sem tam až jízlivá parodie ("Nemůžu být k nikomu připoután. Jsem mužem nespoutaného moře."). Albertův zjev (typický Ital = podle animátorů asi Rocco Siffredi zamlada) a Ranmaruovo vystupování (kimono nosil jako hluboce dekoltované šaty s vysokým rozparkem a nenuceně v něm odhaloval svoje přednosti). Někde mezi: Nijak zvlášť, ale přece jen propracovanější příběh, než je u šónen-ai s náběhem na jaoi zvykem. Mínusy: Ranmaru mi byl nesympatický svou celkovou pasivitou (vždyť byl budoucí kápo!). 2. kapitola popírala závěr první. Dále obsahovala naprostou náhodu, nevtipnou a pitomou sexuální dražbu a následnou "nutnost uhasit" rozpálený "oheň v útrobách" (kvůli těm posledním se i přiblížili explicitnějšímu jaoi. Hodnocení: 53%. ()

ikilledjenny

Yaoi, co se snažilo a o příběh, ale nějak se mu to nevydařilo. No co, v tomhle žánru se i snaha cení. Dva krásní bishíci na lodi v romantické Itálii. Co víc od yaoi chtít. ()