Robert pracuje ve velké umělecké agentuře. Nejvíce volného času věnuje svému hlavnímu koníčku - filmům. Jeho záliba a obdiv francouzské kinematografie přerůstá však místy až v chorobnou posedlost slavnými herečkami, kterým neváhá znepříjemňovat život nevhodnými zásahy do jejich soukromí. Jeho tři největší favoritky se setkávají na natáčení nového snímku a zjišťuji, že jsou obdivovány a obtěžovány stejným člověkem - Robertem. Rozhodnou se spojit a dát otravnému fanouškovi pořádně za vyučenou. (claudel)

dopita

Neškodná oddechovka o hňupovi, kterej se neúnavně vmontovává do soukromí třech slavných hereček. Taky zařídí, aby spolu hrály v jednom filmu. To se mu ale stane osudným, páč jim při společným líčení dojde, že ten co jim otravuje životy je jeden a ten samej člověk. A tak si ho podaj. On je tak trochu psychopat, ale neškodnej a jak už jsem řek - hňup. Takže když se mu začne hroutit život, nevěděl jsem jestli mu to mám přát, nebo ho litovat. Prostě je to blbina, která neurazí a občas se u toho člověk i zasměje. ()

claudel

Dávno jsem tento film chtěl vidět. Neodradilo mě ani prosté konstatování jednoho prodavače v mé oblíbené prodejně DVD na Rue Mouffetard, že ten film je absolutně "nul". A dnes mu musím bohužel dát téměř úplně za pravdu. Je to dost velká blbůstka, která i když je trapná, tak je aspoň částečně roztomilá. A já se zkrátka rád dívám na Kada, Emmanuelle a Mélanie. Bohužel jsem to viděl v českém znění, což je zase naopak hned o další třídu se zážitkem dolů. Lepší dvě hvězdičky. ()

hous.enka

Průměrná (průměrně zábavná a spíš méně bláznivá) francouzská komedie o chlapíkovi, co se místo v reálném životě realizuje ve světě hereček. Kadu Meradovi je role ušitá na tělo, "zbylé" tři herečky spíše karikují hvězdy stříbrného plátna (mladá naivka, dračice ve středních letech a poněkud ušlápnutá "stařenka"). Překvapením pro mě byla (v Tours narozená) Mélanie Bernier, ale jinak se hvězdy udržují spíš ve svém podprůměru. Nejlepší scény jsou pak ty, kde se setkává Robert se svými hvězdami, protože z nich úplně sálá to fanouškovské nadšení (a následné rozčarování). Pro mě bude nezapomenutelná zejména večeře a následný "večírek" s E. Béart. ()

gabin(a)

Další z kousků viděných díky kočce - vlezla mi na klín a odmítala slézt, tak co už....Čistý průměr, typický představitel z kategorie nenadchne ani neurazí. Ovšem Kad Merad je veliká roztomilka, takže třetí hvězdička je za něho a taky za Catherine Deneuveovou, která tu nejspíš hrála fakt sama sebe - fajn ženskou se smyslem pro humor, které byla její sošná chladná krása spíš na škodu a pozice nedotknutelné hvězdy spíš na obtíž - nebo se jí alespoň podařilo tento pocit ve mně vyvolat. U posledního záběru jsem se od srdce zasmála! ()

• Když producent Dominique Bhe přemýšlí o obsazení nového filmu, prohlíží si fotky několika známých hereček, např. Sophie Marceau, Cécile de France nebo Diane Kruger. (claudel)