Prohry, vítězství a láska bosenského adepta filmového umění v převratném čase konce osmdesátých let. (oficiálny text distribútora)

Martin741

Kvalitny serial z byvalej Spolkovej Federativnej Republiky Juhoslavia. Praha v 80. rokoch 20. storocia bola vystihnuta vyborne. Pacilo sa mi, a to tak, ze velmi. 62 % ()

PatoP

Dosť nepodarený seriál z prelomu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov. Jediné, čo mi z neho utkvelo v pamäti bola nahá Jana Krausová. ()

patrikus

Scenáristicky to není vůbec nápadité a režie je v podstatě nepřítomná. Herecky nudné, přítomnost herců Divadla Járy Cimrmana je příjemná, ale není to k ničemu platné - Smoljak jakoby to vůbec nerežíroval. Je to takové nijaké a na další díl se netěšíte. Hudba Gorana Brekoviće je výborná, jen by to chtělo více motivů. ()

mira007

Hodně pozapomenutý seriál o jugoslávském studentovi FAMU v osmdesátých letech, údajně něco jako autobiografie. Co zaujme, je celkem velká otevřenost - pár nahých scén, brigáda točit porno normál, atd. Celkem inteligentní seriál, který dokonce režíroval Smoljak (!!!). ()

gombarix

V dětství mě uchvátil ústřední hudební motiv této záležitosti, dodnes ho mám nahraný na pásku. (A teď tady vidím, že to je Bregović! Oho, hltal jsem Bregoviće dávno předtím než to bylo cool!) ()