Cathy alias Jane Doeová a Frank spolupracujú s krásnou poisťovacou vyšetrovateľkou pri pátraní po kradnutých umeleckých dielach. Frank sa do nej zamiluje, i keď je čím ďalej zjavnejšie, že práve ona je hlavnou podozrivou pri vyšetrovaní celej krádeže. Jedinou stopou v prípade je štítok s Hitlerovým dátumom narodenia, ktorý sa našiel na mieste činu. (oficiálny text distribútora)

nash.

Zřejmě poslední příběh sympatické agentky. Nebylo to nejhorší i když rodinná rovina je zcela potlačena a vytratilo se ono zábavné balancování mezi utajeným hledáním zločinců a přípravou rodinné večeře. Řešený případ je zábavný v tom, že snad úplně všichni, kteří se tu objeví jsou podezřelí a většina z nich je do všeho nějak zapletená. Jejich vazby a vztahy občas působí jako cimrmanovské Nejsem tvůj bratr, jsem tvůj otec a tvá babička je vlastně tvá matka, každou chvíli dojde k nějakému zvratu, každou chvíli se objeví kousek skládačky, bohužel mám pocit, že tentokrát bez přičinění Jane, která spíš jen běží po trase vyznačené fáborky, a to ještě notně pozadu za divákem. Přesto, s přivřenýma očima při vědomí, že je to poslední setkání s Jane Doe Ley Thompsonové, na 3* dosáhne. ()