Hudobný videoklip 2

Jeoffrey

Druhá série Hidamari Sketch je stejně super jako ta první, možná ještě lepší, nebo minimálně mi přišlo, že jsem si jí o chloupek víc užíval. Je to krásné doplnění celé příběhové skládačky, dokonce jsou zde ukryté úplně první dva díly (chronologicky) seriálu, takže jsem si celý ten školní rok našich hlavních hrdinek konečně mohl opravdu přesně uspořádat. Přišlo mi zábavné, jak na sebe obě série unikátně navazují, jak je to celé rozházené a zároveň poskládané, takže zatímco první série končí (bez speciálních epizod) Vánocemi tak tahle druhá končí (opět bez speciálů) Novým rokem, který na zmíněné Vánoce přímo navazuje (plus to, jak začnou na konci epizody hrdinky zpívat opening z první řady, je doslova třešničkou na dortu). Zkrátka tím, že jsem první sérii viděl nedávno a pamatuji si jí, jsem si tu provázanost skvěle užíval a viděl různé spojitosti a detaily, které by mi jinak utekly. Postavy jsou pořád stejně roztomile praštěné, zábavné, milé… Příběhy stále baví, občas zahřejí u srdíčka, zkrátka jsem měl během sledování pořád velmi příjemný pocit doprovázený úsměvem a ze seriálu si tak udělal ideální Večerníček. Shaftismů tu dle mého tentokrát  trochu ubylo, přesto jde stále o zajímavou a vizuálně originální podívanou, navíc bych řekl, že animačně je tahle sezóna celkově o něco lepší. Zkrátka opět výborný zážitek. 8,3/10 ()