Bláznivá videoshow, v níž vás skvěle pobaví postavy kapitána Soboty, nadstrážmistra Holzmanna,majora Miloše Zemana a dalších zmatkářů v uniformách. (Carmen Home Video)

walkingdead

"Co jste to zase hodil do koše, Drahoš?" "Tož to byl chléb se sádlem, já sádlo nerad." "Jak víte, že to byl chleba se sádlem, když jste to ani nerozbalil?" "Tož já si to celou dobu mažu sám." Je to sestříhané ze 3 nebo 4 (?) audio nahrávek Policejní akademie (městská vyšla až o pár let později) a jako video je to asi nejbizarnější "film", který kdy v Česku vznikl. Poprvé jsem to viděl asi hned v roce 93 nebo 94 ještě na základce a celkem aspoň padesátkrát. Zkrátka klasika nízkého a primitivního humoru ;) ()

Fingon

Je otázkou, jestli zdejší uživatelé hodnotí skvělé kazety, respektive zvukovou stopu, nebo celý "film." S kazetami jsem prožil skvělé prázdniny, protože je měl kámoš na pokoji a od rána do večera jsme nedělali nic jiného než že jsme je poslouchali... Konkrétně kazety České policejní akademie jsem moc naposlouchané neměl, víc se mi líbila Bezva parta a Městská. No ale k tomu filmu - videozáznamu - nebo co to vlastně sakra je. Především - nefunguje. Poslouchat se to dá, ale dívat se na to? ()

GordonCZ

Film jsem neviděl, místo toho sem si raději poslechl audio verzi, protože má být údajně lepší než film. Nicméně ani tak nic moc, kromě několika málo vtipných hlášek, nad kterými se člověk opravdu upřímně zasměje, jde o hodně podprůměrný humor se spoustou profláknutých, a tím pádem ne až tak vtipných, historek. ()

Drom

Docela slabota. Jednak je to taková levná pitvořina, spíše komediální výstupy (což se ale dalo čekat), hoší je, že jsou dost špatný. A navíc, což je úplně nejhorší, to má upravený dialogy oproti audio verzi. To pak člověka, kterej ty audiokazety slyšel asi tak milionkrát, bije do uší, když repliky nezní přesně tak, jak mají. Víc není co napsat, tohle není skutečnej film, jen ilustrační obrázky. A taky to tak vypadá. ()

Karlos80

Kpt. Sobota, Maňas, Holzmann, Deméter, Ing. Prouza, Drahoš, Tibor Mesány, Shorný nebo Mjr.Zeman. Tak tohle byla svého času strašná klasa (měl jsem všechny nahrávky na starých MC kazetách od fy.Tommü), na které jsem vyrostl..Kultovní hlášky jako "VUML", akvárko, uklouzl v koupelně, plenky pemprs, chléb se sádlem, bílý.. aj ale hlavně bezva scénky..Bezva parta aneb Maňas ve fabrice a Maňas a revoluce také ještě ušly ale Městská už byla o něco slabší...Jednoznačně to "NEJ" od Zdeňka Izera a Marka Dobrodinského..Z nostalgie za 4. Audio nahrávky byly o něco lepší*. ()