Keď padne rúško noci na uličky supermarketu a všetci ľudia odídu domov, oddelenie s potravinami sa premení na stredisko, kde čistiaci prostriedok vyzerá ako Manhattan's 7. Avenue a škatuľa od pracieho prášku sa podobá Chryslerovej budove v New Yorku. Je to čas, kedy všetky výrobky v obchode ožívajú v jedno divoké mesto a vyzerá to tam ako v najlepšom klube v meste - v Copacabane! Lenže... všetko je dobré iba kým nepríde Brand X. Nastáva Foodfight! nasledovaný dobrodružstvami najpopulárnejších postáv na svete a originálnymi super(market) hrdinami ako Dex Degtective, Daredevil Dan a ďalšími. A všetci sú v spore so zlým Brand X-om, ktorý vládne celému obchodu. (Tony DiNozzo)

Goldbeater

Odpudivě ohyzdný animák, který může člověka lehce fascinovat snad jedině tápáním nad tím, pro koho se svými odkazy na klasické filmy, sexuálními narážkami a veskrze dětinským humorem a infantilními postavami byl vlastně určen. A pokud záměrem bylo, že to má být dílo pro všechny věkové kategorie, je to i výborným příkladem toho, jak v tomto ohledu mohou tvůrci naprosto selhat po všech směrech. [FOD 2022] ()

Xeelee odpad!

[FOD 2022] Otrlecký tým už totálně zmagořel a ztratil veškerou soudnost a zábrany, když nám pustil TOHLE!!! v rámci otrlecké projekce naslepo. Představte si tu nejhorší animaci co jste kdy viděli a po shlédnutí TOHOTO vám bude připadat jako vrchol animátorského umění. A to samé si představte s příběhem. Nic tak otřesně tupýho a špatnýho jen tak neuvidíte. Děj nedává smysl a filmařsky selhalo vše co mohlo a ještě něco navíc. Ono už jen to, že film měl jít do distribuce v roce 2003 a je z roku 2012 něco napovídá. Ale co si budem, i na rok 2003 by to bylo otřesný. Takže nejvtipnější na tom je, že to stálo 50 milionů dolarů, že postavám propůjčily hlas velký hvězdy a že byl omezeně distribuován do britských kin, kde vydělal závratných 15 tisíc liber. V tom méně nepříčetném zbytku světa šel rovnou na VOD a DVD. A vtipný je i to, že tvůrci očekávali, že dostanou 100 mega za product placement, ale dostali velký prd, když si ve firmách přečetli scénář :D. Do obchodů se dokonce dostal merch a to prostě chcete mít doma na čestném místě v poličce s trofejemi. Nic horšího jsme neviděl, ale nezřízeně sem se u toho chlámal :D ()

Jeoffrey odpad!

Zastávám názor, že k získání opravdu komplexního přehledu o čemkoli, je dobré nejen znát to nejlepší, ale i to nejhorší co daná věc nabízí. Přeci jen je fajn objevit opravdové dno, protože pak si třeba u anime dokážete často říct, že to, co jste právě viděli, je sice strašné, ale pořád je to lepší než třeba Pupa, nebo Vampire Holmes. Stejně tak jako u 3D animované produkce pořád existuje třeba Trolland (a teď i Foodfight!). Takže když dnes jeden z mých oblíbených uživatelů ohodnotil tohle dílo a já se tu dočetl, že prý jde o nejhorší 3D animák s ohledem na rok výroby a rozpočet, tak jsem se řádně připravil a pustil se do toho. A je to vážně špatné - hloupý, odporný a trapný kousek, u kterého nechápu, kam se nacpalo těch 65 milionů dolarů. Do animace, režie ani scénáře to určitě nebylo a asi jediný, kdo se aspoň trochu o něco snažil, byl pán, co měl na starosti hudbu, jenže ani ta to, vzhledem k tomu, co se děje na obrazovce, nedokáže zachránit.  Představte si stupidní béčkovou detektivku zabalenou do té nejamatérštější animace, jakou jste kdy viděli. Pohyb většiny postav a některých objektů (třeba letadlo) je tak otřesný, že je to neskutečně nepřirozené, postavy působí jak umělé figurky a autoři ani nedokázali úplný základ, jako třeba zpracovat oči charakterů, aby působili aspoň nějak živě. K tomu strašná kvalita textur (tráva, chodníky), které vypadají jak z nějakých retro her začátku devadesátých let. Dialogy jsou taky kapitola sama pro sebe a svojí tupostí rozhodně nepomáhají tomu, abych lépe pobral, co se tu vlastně děje. I ten humor je neskutečně trapný a smát se tomu, jak špatné to celé je, jsem taky vydržel asi jen prvních pár minut, pak už jsem jen zíral s hubou otevřenou a nechápavým pocitem, na co že se to tu vlastně sakra dívám… 0/10 ()

lordofrvhp odpad!

Pokud máte smůlu jako já,že jste viděli film Foodfight,upřímně lituji vašeho času.Je s podivem,že něco s tak otřesnou animací se někdo odváží nasadit v roce 2012 do kin v USA.Animace je odporná ( postavy se často kroutí jako žížaly ), ten princip fungování toho města v regálech obchodu chápe snad jen scénárista filmu a na dvojsmyslné vtipy toho hnědého skřeta mě nedostanete.Slovy Douga Walkera z Nostalgia Critic:,,Toto že stálo 65 milionů dolarů? Vypadá to,jako by to stálo jen 65 dolarů!'' ()

Izmo123 odpad!

Jestli jste si mysleli že nejhorší animovaný film je Emoji ve filmu, tak to jste neviděli tenhle film, i když se režisér bude snažit dát u postav nějakou hloubku tak to se stejně nepovede když máte takovou animaci, což taky platí u příběhu kde se dokonce snaží o humor, jenomže ten je tady sám o sobě laciný, u tohohle filmu jsem se musel opravdu překonat abych tenhle film viděl od začátku až do konce, dokonalý film pro děti které chtějí mít noční můry, jinak hodnotím: Animace 0/10 Postavy 0/10 Příběh 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

• V prosinci roku 2002, kdy se již na filmu pracovalo, byly odcizeny pevné disky s prvními animacemi. Díky tomu museli tvůrci začít znovu. (slatkac)
  • Původně si měl snímek odbýt premiéru v prosinci roku 2003, poté měl být uveden na podzim roku 2005 a následně bylo datum premiéry posunuto na jaro roku 2009. Na plátna se však skutečně dostal až o další 3 roky později. (maluti)