Tajemná mladá Ruska vraždí členy zločinecké organizace, kteří stojí za zmizením její sestry. Patří k nim i její bývalý milenec, bohatý mafiánský boss Virgil (Tom Berenger), jenž nechápe, proč se Raina proti němu postavila, a najme si detektiva, aby ji našel.
Hrdinkou napínavého akčního thrilleru je tajemná mladá Ruska (Stana Katic), která své oběti chladnokrevně zabíjí úzkou dýkou. Její sestra byla totiž unesena, a když Raina zjistí, kdo je za její zmizení zodpovědný, rozhodne se vzít právo do vlastních rukou a tvrdě se pomstít. Terčem se stává i její bývalý přítel - bohatý mafiánský boss Virgil Vadalos (Tom Berenger), jehož dříve hluboce milovala. Virgil nechápe, proč se Raina proti němu obrátila, a protože ji stále miluje, najme zkorumpovaného detektiva Becka (Paul Sloan), aby ženu vystopoval a přivedl ji dřív, než ji dopadne policie. (oficiálny text distribútora)

mala_kea

To jsem si zase jednou pořádně nasral do bot. Film jsem chtěl vidět jen kvůli panu Berengerovi a čekal jsem, že mi naservíruje nějakou pořádnou dávku adrenalinu. On se však drží jen v ustraní a nedává o sobě vůbec vědět. Ještě že Stana zachránila film před odpadem, protože předvádí docela povedené kousky, které film drží těsně nad hladinou. Hodně špatné béčko se sakra mizernou hereckou pasáží. ()

Pythonator

Jako slepené ze dvou filmů. Příběh pomsty je neustále narušován někdy až zbytečnými záběry, které odvádějí pozornost od hlavní dějové linie. Snaha o tarantinovsky vypadající gangsterku tam jde cítit, ale výsledek je jen suchá béčková brutální slátanina. Stana Katic je ovšem super a drží to na dvou hvězdičkách. No a ta blonďatá magorka, co ráda masakruje lidi je fakt děsivá. Ve filmu pořád někdo někoho vraždí, takže je to děsivé i jako celek. Nejhezčí je ovšem nestárnoucí Kelly Hu, které bohužel někdo ustřelí hlavu. Dobře, přiznávám, ty dvě hvězdičky jsou spíš za baby a ne za film. ()

Martin741

Scenar je z principu fajn, ale reziser Vallelonga je amater a diletant, ktory rozhodne nema ani na Harlina, nieto este na vysiny Eastwooda. Hlavna sexica mala nieco do seba, ale aby prsate 40 kg dievca s rozmermi 90 - 60 - 90 rozkopalo dvoch stokilovych chlapov ..... tak to je trochu moc. Aj na mna. Tu budem nemilosrdny. Toma Sizemora neznasam od filmu NBK, a nepomohla ani ucast Michaela Biehna /Terminator, Abyss/ 5 % ()

cskomando

Ten film nebyl dějově vůbec špatný, herci také sympatičtí, dokonce i dost krve bylo prolito a pěkně zpracované což mě mile překvapilo u tohoto akčního/krimi filmu. výborné překvapení na závěr ale.. má to své ale.. nepochopitelný závěr co se vlastně stalo, kam vlastně odešla hrdinka filmu nebo jak skončil zkorumpovaný policista s mafiánem, kteří byli v domě naproti sobě ? Jejich lehký myšlení v průběhu filmu nevypadalo vůbec reálně jak kdyby nevěděli co říct místy a poté hlavní hrdinka přežije několikero ran do hlavy, břicha atd. a všechno přežije i přesto, že má zraněnou nohu - toto je opravdu přehnaný. ()

honajz

Musím říct, ze ze začátku nic moc, ale pak mě film chytil. Protože kromě té hlavní dějové linie pomsty je to tragikomedie na téma, jak se gangsteři vlastně chovají jako malí kluci, hádají se o blbosti, o kuličky, zatímco "nahoře spí děti" (tedy o skutečných životních hodnotách nemají ani tušení), akorát že na rozdíl od pískoviště tady zhebávají lidi - v čemž tkví ta tragédie. ()