Carlton Garrett ( Justin Timberlake) je synem slavného Kylea Garretta ( Jeff Bridges ), legendárního baseballového hráče. Carlton nemá zrovna dobré období, ani v baseballu, ani v osobním životě. Proto není vůbec nadšený, když mu jeho matka oznámí, že se nepodrobí nutné operaci srdce, dokud jí do nemocnice nepřivede bývalého manžela Kylea. Carlton se tedy společně s bývalou přítelkyní rozjede za otcem, aby splnil matčino přání. Jak dopadne setkání po mnohaletém odloučení a kam je společná cesta zavede? Roadmovie o vztahu mezi otcem a synem a jejich odvaze čelit vlastním osudům. (oficiálny text distribútora)

Aljak

Komédia? Ale kdeže... Skôr len úplne obyčajný priemerný road-movie, dokonca aj tej drámy tam bolo pomerne málo. Celý film sa točí len okolo odmeraného vzťahu medzi synom a jeho otcom, ktorí sú bez kontaktu a spojiť ich má zdravotný problém ich milovanej matky, resp. manželky. Keďže cesta lietadlom sa nekoná - tak z Columbusu do Houstonu sa vydávajú autom, ich cestu "spríjemňujú" vzájomné hádky a obviňovanie. Dokonalo predvídateľné, ale že úplne všetko! Nechápem načo takéto klišé vôbec točia, a obsadzujú do nich serióznych a dobrých hercov (ktorým sa tiež divím, že takéto role berú). ()

FilmFan24

Příjemné rodinné drama o nelehkém sbližování otce a syna po dlouhých letech odloučení. Výborný Justin Timberlake a neméně dobrá Kate Mara ale za to Jeff Bridges se svým v poslední době přehrávaným huhláním je mě více a více protivný. Za chvíli ho budou muset předabovat aby mu bylo vůbec rozumět. A to jsem ho měl dříve tak moc v oblibě. Jo kde jsou ty časy Zubatého ostří či Big Lebowski! ()

lioncel

Výborné a mně velmi sympatické obsazení (myslím samozřejmě především na: Lucy / Kate Mara a Kyle / Jeff Bridges) .. já tohle mívám většinou hodně rád, mám pro podobné příběhy pochopení a proč to nepřiznat - slabost a někdy i tu potřebnou toleranci a trpělivost, která někomu může chybět a i když mi to tady také v pár scénách místy trošku drhlo (nejvíce Kyle a to jeho jedu / nejedu), nakonec jsem si uvědomil, že jsem zde to ´své´ našel (ve filmu padne otázka a přijde na ni velmi otevřená jednoduchá odpověď .. až teprve druhý den mi k mému vlastnímu překvapení došlo, že bych se pod ni mohl podepsat možná já sám) .. nebudu to raději moc dál rozvádět, přeci jen jde o velmi osobní věc .. nechci nějak přehánět hodnocení - film ode mě dostává *** .. a to ještě ta má třetí * je jen a pouze pro: Kate Mara .. ta se mi už nějakou dobu moc / moc líbí, ona je pro mě zatím vždy na pět hvězdiček(!) .. tady byla pro mě navíc okouzlující nejen svým vzhledem, ale i charakterem postavy, kterou ztvárnila naprosto věrohodně / moc roztomile … ()

Faila

Na tenhle film jsem se těšila ze dvou důvodů. Prvním byl Justin Timerlake, druhým Jeff Bridges. První má nesmírně přirozené a až dokonale ladné pohyby, druhý je prostě geniální herec - a ani jeden z nich mě nezklamal. Nejspíš jsem i díky nim schopna prominout to, co mi na road movies většinou vadí - zbytečné řeči a nuda, nuda, nuda. Ale tenhle snímek měl pro mě něžnou, poetickou atmosféru a talentovaní herci mě ani chvíli nenudili. ()

TommyDiamond

Už začínám být docela alergický na filmy tohoto typu. Potřebuješ se dostat na druhou stranu ameriky,ale letadlem se nemuže? Tak naložím alespoň tři lidi do auta, každýho s vlastním příběhem a problémy. A mužeme vyrazit. Cestou natočím záběry krajiny a měst. Uděláme pár zastávek na pár hotelích a nálevnách. Seznámíme se blíž s hlavními hrdiny. No a je z toho film jako vyšitý. Jenže tohle už tu bylo a tolikrát, že to nikoho už nemůže bavit. Navíc ta paní co měla být operovaná se srdcem, nevěřil jsem ji nic z jejího chabého hereckého výkonu. A celý příběh postavit na tom, že ona před operací srdce musí vidět svého bývalého manžela. Kterého sice asi dvacet let neviděla, ale tvrdí, že on byl ten pravý. To je takové taková blbost. Justina Timberlakeho nemám vubec rád a touto rolí mě vůbec neobměkčil. Podtrženo sečteno: podpruměrný film. Celkově 35% ()