Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiálny text distribútora)

Campbell

A sakra. Nechal jsem se neuvěřitelným způsobem napálit. Film který si rhaje na grindhouse. Spolu se sexy herečkama. Spolu s představitelkou Xeny,Grabrielly a Herkula. S parádním názvem Bitch slap. Čekal jsem naprostou kravinu u který se budu maximálně bavit. Ale opak je pravdou film je zbytečně dlouhej a takovej.....Prostě o ničem, ty flashbacky mě naprosto sraly, stejně jako to že tu není žádná pořádná akce. Je tu sice sem tam krev ale o akci bych nezavadil. Tak jsem se těšil a takové zklamání. ()

Malarkey

Tak nebudu suchar a ohodnotím to tady taky. Kurevská nakládačka se totiž fakt hrozně blbě hodnotí. Film se nedá brát subjektivně a ani objektivně. Subjektivně je to totiž sračka a objektivně je to taky sračka. Jenže pořád to má něco do sebe. Jedná se vlastně o takovej příběh nepříběh uprostřed pouště, kde jsou tři kurvy, který se pořád polejvaj vodou (no spíš volejem), občas někam majznou krumpáčem, ukážou kozy, prdel, boky (jak se jim tam při každým majznutí všecko klepe) nebo jim z prdele vystřelí jiskry a oni vodlítnou kamsi do prdele. Vlastně se to hodnotit ani nedá. Je to jenom taková sebranka úchyláků, kteří si dělají prdel z akčních filmů a hlavně toho, co chlapy tak rajcuje. A podávaj to uplně brutální ironickou formou, že víc ironicky už to ani nejde. ()

Davies182

We´re all bitches in the end! Dvacet výstřihů za minutu, ale soft porno to není. Kozy. Extravagantní punkáč se mlátí pěstí do rozkroku aby nedostal erekci, ale Judd Apatow to taky není. Kozy. Hraje tam Kevin Sorbo a Lucy Lawless se svými seriálovými pobočníky, ale Xena ani Herkules to také není. Kozy. Efekty hrozné, akce rozhodně nejšílenější za rok 2009, ale Uwe Boll to netočil. Kozy. Jo, a zmínil jsem se o trojici nadržených sexy kun*iček, které se tu mlátí hlava nehlava, nadávají si do vylí*aných pi*ek, o*oustaných pr*elí, a polévají se vodou ala miss mokré tričko? Ale pozor, ani nový díl věhlasného porna Island Fever to není! Tak co je to? Jmenuje se to Bitch Slap, jsou tam samé kozy, Tarantino s Rodriguezem to musí milovat, a rozhodně je to nejvíce ujetá akce roku!!! Poctivá řezničina ala gore 80´s. Škoda, že mi podobný žánr moc neříká, a "jen" jsem se průměrně bavil. BTW to kompletní osazenstvo slavného dua fantasy seriálů o princezně bojovnici a synovi vládce bohů ale vážně potěšilo :-). ()

MMR

Na začátku se to začalo jevit, že to bude pouhá přehlídka těl bez náznaku děje. Ovšem velmi brzy po tomto dojmu na mě vlítnul jiný dojem. Samotné skoky v čase měly logiku, nepostrádaly vtipnost ani svižnost. Akce zde bylo víc než dost. Takže tomu odpusťme nelogický děj. Zbavovalo mě smyslu, jak "kopaly" lopatou a kroutily se u toho, nakrucovaly :-D Přitom nic nevykopaly :-D Ale my jim odpustíme i toto, když pro nás připravily svá krásná a dokonalá těla, na které se moc krásně dívalo. ()

Enšpígl

Jarda Kužel z divize by své hodnocení odůvodnil asi takto "kozy, chlapci, kozy". Takhle nějak podobně bych natáčel filmy, kdybych dostal příležitost, jen bych rozhodně nepřerušoval tu lezbí hrátku v tom vlečnáku, ta se rozjížděla úplně nad poměry. Holčíčí fighty vynikající, záběry na kozy a prdelky taky oscarový no prostě úplněj hold filmovýmu umění. Na můj vkus tam bylo až příliš mužů, tuším dva - tři, moc jsem jim nevěnoval pozornost, ale i tak svou přítomností zbytečně vyrušovali. Vyhodit mužský role, zajít do bordelu a nabrat ještě tři, čtyři herečky a Oscar by tenhle majstryštyk nemoh minout. ()

• Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazve ho "naginata". Naginata je oštěp, samurajský meč se nazývá "katana". Přesto nejde o chybu, protože v jedné scéně je tento meč použit skoro jako oštěp. (Terva)