Neuvěřitelná láska

(festivalový názov)
  • India Kambakkht Ishq (viac)
všetky plagáty

Romantická komedie o indickém kaskadérovi, který bere Hollywood útokem, avšak nemůže najít pravou lásku. (Stegr)

Evander

Neuvěřitelná láska je jedním z nejslabších kousků indické tvorby, který jsem zatím viděl. A nedokáže to zachránit ani má neoblíbenější indická herečka Kareena Kapoor v hlavní roli, ani neskutečně sympatický Sylvestr Stallone v menší epizodní roličce. Film má po většinu času úžasnou hudbu, která jej táhne nahoru a s blížícím se koncem příběhu výrazně stoupá i kvalita filmu. Bohužel opravdu dobrá je pouze jeho poslední třetina, a tak musí divák v podstatě přetrpět velmi slabé první dvě třetiny děje, kde zrovna Kareena Kapoor mi lezla neskutečně na nervy (herecky je samozřejmě skvělá, ale její postava je vysloveně iritující) a její hrací hodinky snad ještě více. Díky povedenému závěru dávám 55%. ()

Mišpule

Akshay usiluje o titul nejhoršího herce roku. Kareena s Amritou soutěží o nejafetovanější blbaňu roku. Film není akční, komedie už vůbec ne, protože trapným vtipům se opravdu zasmát nemůžete. Hudba a choreografie taky za moc nestojí. Ale pokud se i tak rozhodnete na tento film podívat, tak doporučuju buď hodně aspirinů nebo alkoholu, protože jinak se přežít nedá. ()

Niktorius

Kamabakkht Ishq vlastně není o moc hloupější než Pammal K. Sambandam, kterého remakuje. Jenže pokud má deklamovaný hit roku obdobné kvality jako vyloženě provinční snímek, tak prostě něco není v pořádku. A už vůbec není dobrou vizitkou pro jakýkoli remake, že v něm dobře fungují jen ty scény, které jsou do detailu okopírované z předlohy a zbytek vyplňuje na střídačku nuda či stupidní a nevkusný humor. Není to úplné zlo a nepocítil jsem u toho potřebu odběhnout si k Mišpuli pro aspirin, ale při srovnání s jinými bollywoodskými komediemi poslední doby (a to mám na mysli i ulítlosti typu Singh is Kinng) musím dát palec dolů. Zklamání z výsledku je tentokrát posíleno nejen mocným hypem, ale především faktem, že Sabbir Khan rozhodně nepodpoří dobré jméno indické kinematografie v očích těch, co si Kambakkht Ishq vyloví z torrentů jen kvůli kratičkému cameu Stalloneho. 30% ___________ P.S: Shodou mnoha podivných náhod a okolností jsem film viděl znovu na Bollywoodském festivale 2010 a připadal mi ještě o trošku snesitelnější. Ale třeba už mám nenapravitelně zničený vkus :) ()

IQ Tiqe

Během 6 minut je jasné, jak to dopadne. Vše je čitelné, trapně jednoduché (ne sympaticky vtipně naivní, jak byste od indických rem. komedií čekaly a většinu nedostatků jim púak odpustili, ale spíš odfláknuté); rány a facky jsou až okatě hrané, hlavní hrdina nesympatický, v ženských rolích, jak už to v Indii bývá, samé krásky, ale ty vám dobrý film neudělají. 30% ()

Yara8

♥ ♥ KAMBAKKHT ISHQ ♥ ♥ - překvapivě milý, a vtipný film, který jsem si zamilovala :) Byla jsem na něm v kině a celý kino bylo mrtvý smíchy,a při nástupu Sylvestera Stalloneho kino řvalo a tleskalo jako by tam opravdu byl. Fakt nejpohodovější atmosféra v kině co jsem zažila.Právě mi hraje OST na plný pecky a nemůžu si přestat zpívat :D xD Prostě OBROVSKÝ zážitek. Jediná scéna, která byla opravdu trapná a podle mého by tam vůbec nemusela být je, jak tlustá černoška surově hledá u Viraje drogy... Kareena Kapoor nic moc hezká a na pohled protivná baba. Do role Simirty by mi možná více sedla Preity Zinta, která umí zahrát protivnou a zároveň je u toho i krásná. Ale kdo ví, třeba by to bez Kareeny nebylo ono. Každopádně jsem si to moc užila a došla ke změně názoru: Ano, Akshay Kumar opravdu JE hezkej chlap :) :) :) ()