Alec Walker (Cary Grant) je bohatý statkář z Connecticutu. Jeho žena Maida (Kay Francisová) si ho vzala jen pro peníze a společenské postavení. Jednoho dne Alec při projížďce na koni potká Julii Edenovou (Carole Lombardová), která po smrti svého muže žije se svou malou dcerou a živí se jako kreslířka. Alec se do ní zamiluje a chce ji vzít, ale jeho žena se rozhodně nehodlá vzdát pohodlného života, který jí skýtá manželství s ním. (HawkeyP)

Martin741

Kvalitna starucka romantika, take veci sa dnes uz netocia, Caryho Granta moc nemusim, ale tu mi vadil asi najmenej ...... nadherne kulisy a perfektne dialogy : 82 % ()

r007

Nečekejte nic světoborného, i tento film má své krásné i trochu nudné chvíle. Cary nevybočuje ze své škatulky okouzlujícího gentlemana, a je mi mnohem více sympatický v první půlce, kdy se nečekaně zamiluje a pak trousí sarkastické poznámky ke své ženě, než v půlce druhé, kdy je plný optimismu a snaží se přesvědčit Julii, že všechno bude jak má být. V této pozici jsme ho mohli vidět ve více filmech. Přesto je to film, který zaujme svýn příběhem, byť ztvárnění je po tolika letech už trochu staromódní. ()