Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

kingik

Komedie, která měla jistý potenciál a herecké obsazení je toho důkazem, ale všeho tady bylo dosaženo jen napůl. Příliš nefunguje stěžejní nápad filmu spočívající v přesvědčení diváka, že chlápek, kterého si za peníze najímají odkopnutí muži svých partnerek způsobí u bývalek takový odpor, že ty se poté vrhnou zpět do náruče svých zoufalých ex-partnerů. Tomuhle uvěří málokdo a tady film nepříjemně selhává. Tato komedie obsahuje asi tak 4 povedené vtipy a zbytek se po celou dobu bije tak nějak se sebou a hlavně od počátku je cítit, že nějakých vypointovaných gagů se nedočkáme a za plnohodnotnou náhradu musí divák přijmout fakt, že komedie staví na vulgarismech, ale v tomto ohledu se nebylo čemu smát, a kdyby film raději vymýšlel něco zajímavějšího, udělal by líp, než jen dokola slyšet sprosté nadávky. Herecké obsazení čítá jména, jako Dane Cook, Kate Hudson, Jason Biggs, Alec Baldwin, Diora Baird nebo Lizzy Caplan, ale jen první tři jmenovaní herci se dostanou výrazněji k divákově bránici. S pokryteckou a sobeckou postavou Dane Cooka, co bere holky jako kšeft a nakonec přece jen u té jediné, kterou je pochopitelně Kate Hudson, profesionálně selže, se dá jen stěží sympatizovat. U Kate Hudson se dají obdivovat hlavně její krásné vlasy a bezpočet oblečení, který během filmu vystřídá, a tak zůstalo na Jasonu Biggsovi, který opět hraje ten vděčný zakřiknutý charakter, aby obstaral největší dávku humorných gagů. Filmu se však občas daří i v rovině, kdy nechce za každou cenu vychrlit ze sebe trapný až křečovitý vtip a scéna na plese snad jako jediná dokonale skloubila nenucený humor s nápaditostí a litoval jsem, že takových nápaditých scén nebylo ve filmu víc. Tedy několik dalších scén se rovněž povedlo, ale vždy tomu něco chybělo a ostatně stejně jsem měl u této komedie neodbytný pocit, že abych přidal nějaké plusové body, musela by mě něčím výrazným ohromit anebo zaujmout, ale to se nestalo. Mé hodnocení: 50% ()

masiko

Nic jsem nečekal, nic mě nepřekvapilo. Jason Biggs je hrozný jako vždy, Kate Hudson mě trošku zklamala (jak se ji povedlo od Fool's Gold tak přibrat?), ale přesto má tento film jedno obrovské plus. A tím je Dane Cook. To že má charisma na to utáhnout celý film dokázal už v Good Luck Chuck a i My Best Friend's Girl se mu daří držet v průměru. Při jeho splečných scénách s Alecem Baldwinem jsem se dokonce smál nahlas. ()

Tomik.

Co na to říct? Alec Baldwin, Kate Hudson, Jason Biggs, po herecké stránce to z počátku nevypadalo vůbec špatně. Tím je ovšem výčet kvalit tohoto filmu téměř u konce. Příběh byl docela zajímavý, to ano, ale strašně lehce předvídatelný (a tady mi to bohužel extrémně vadilo). Na druhou stranu je třeba říct, že o vtipné situace zde nebylo v žádném případě nouze. Zvlášť ta svatba, kdy se z Tanka Turnera stal takový ten správný gauner, nešlo se nesmát. Vlastně většina scén s ním byla zábava. Hlavně tedy každé setkání syn + otec (Cook + Baldwin), výborné. Baldwinovi jeho role „prasáka“ dokonale sedla, určitě jedna z nejlepších rolí, ve kterém jsem ho zatím viděl. Také jeho hlášky stály za to. Ve scéně, kdy byl s Cookem v té hospodě a oba společně pokukovali po holkách a známkovali je dle písmenkové stupnice, mi až z očí slzelo. Co hláška, to perla (alespoň v originále, zda to tak vyznělo v českém dabingu, netuším). Nicméně jak už jsem psal. Děj téměř nulový, sotva se usadíte a pochopíte, o co jde, je vám jasné, jak to skončí. Velká škoda. Také třeba zmínit, že o romantice se zde nemá smysl bavit, tohle má do opravdových romantických snímků asi stejně blízko, jako sáňky k létu. Každopádně to určitě není zas tak špatné. Zasmějete se, herci solidní, hodnotím jako slušný průměr. ()

dO_od

// Shit, kterej se nedá ani dokoukat, jak moc velká blbost to je. Debilní dialogy nezachrání ani největší hovado, jaký si člověk dokáže představit (btw. Stifler je proti němu romantickej hrdina) a prosím, v jakýmže světě by mohlo něco takového fungovat ? To jsem si myslel, co ale čekat od filmu s K. Hudson. Nebýt tam Alec Baldwin je to naprosté filmové dno, srsly ! My Best Friend's Girl - 15% ()

Tsuki

Jak se tak dívám, hodnocení je dost nevyrovnané. Někdo tuto komedii bere jako podprůměrnou, někdo naopak jako hodně dobrou. Jsem však názoru, že si romantická komedie tohoto typu zaslouží průměr, nic víc, nic míň. Schéma je stejné, jako u většiny romantických komedií (úvod, začátek nějakého vztahu, krize, happy end), ale téma se přecejen trochu odlišuje, protože takový podivný způsob, jak se pár dá dohromady, se moc často nevidí. A přece jenom, na víc než 3 hvězdičky to tento film bohužel nedotáhne. Ani vtipných scén tam zas tak moc nebylo a když ano, tak většinou dost vulgárně pojaté. Vede to u mě scéna s obočím (jako jedna s nevulgárních). ~(2,6)~ ()

• Název filmu je vypůjčen z hitu kapely The Cars, který ve filmu zazní. (Elisebah)
  • Třetí komedie, na které Dane Cook spolupracoval s Lionsgate. (Baffer)
  • Kate Hudson si za výkon ve filmu vysloužila nominaci na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka. Ve stejném ročníku byla na stejnou cenu nominována i za film Bláznovo zlato (2008). (Aknah)