Miloslav Šimek & Petr Nárožný & Luděk Sobota: Nejslavnější scénky

(relácia)
všetky plagáty
Československo, 1973, 105 min

Reprezentativní výběr nejznámějších a nejúspěšnějších scének populární trojice komiků divadla Semafor. Ozdobou je pak speciální host Karel Gott. Seznam jednotlivých scének:
1. Přehlídka televizních pořadů
6. Radíme hospodyňkám
7. Kurz první pomoci
8. Tři mušketýři
9. Něco o elektřině
10. Nad dopisy diváků (Karlos80)

Karlos80

Staří známí ze sedmdesátých a osmdesátých let. Kurzy první pomoci jednoznačně "NEJ" scénka (kterou jsem měl jak na LP tak i na magnetofonové kazetě) v jejich autorském provedení. ()

Kulmon

Klasický zábavný formát blbec versus inteligent v netradičním počtu tří účinkujících, kdy inteligenta hrají střídavě Šimek střídavě Náriožný. Sobota kupodivu inteligenta nikdy nehraje. Čtyřhvězdičkové scénky převažují nad těmi pětihvězdičkovými, i když i takové zde jsou (Přehlídka televizních pořadů, Lucerna, Tři mušketýři, Nad dopisy diváků). ()

gogo76

Komikom sa treba narodiť. Buď vám to ide , alebo nie. Luděk Sobota , to je kapitola sama o sebe. Ten vie vtipne rozprávať o hocičom, aj o tom ako stál v rade na banány. Jeho scénky , prevažne s M. Šimekom sú legendárne a skvele pobavia aj dnes. Mnohé si často púštam v aute, len škoda , že nevyšla nejaká ucelená zbierka na cd ,ako napr. s M. Donutilom. ()

kingik

Pěkný výběr scének, ale ke dvojce Šimek & Sobota mně ani trochu neseděl Nárožný. Pro mě zcela nadbytečný, protože ti dva by to utáhli i bez něj na maximum. Lidový humor dostal nový rozměr, ale dnes už dávno nepatří mezi vyhledávané. Hlavně ztratil na aktuálnosti (viz nepřekonatelná scénka Nad dopisy diváků). Mně však připomenutí jeho kvalit ani trochu nevadilo. 60% ()

SOLOM.

Jelikož jsem měl velice rád Miloslava Šimka, nemohl jsem si nechat ujít ani tento bonusový výběr nejlepších scén. V první řadě bych chtěl říct, že se mi začátek DVD moc nelíbil, humor byl spíše trapný, Nárožný byl nejslabší článek této trojice a Sobota se teprve rozehříval. Jak však plynul čas, začala se zábava zlepšovat a ke konci přišla naprostá bomba. Jak liščí ohony, tak i Nad dopisy diváků – byly bezchybné. ()

gogos

Další výběrový pořad připomínající to, jak kdysi byla zábavní televizní produkce na uplně jiné úrovni než dnes... ()

Hennes

Nezapomenutelná scénka Nad dopisy diváků s vedoucím oddělení televizních přestávek. Speciální ztvárnění Lucerny. Kurz první pomoci a další vynikající scénky trojice výborných komiků. Kurz první pomoci si pamatuji i v novější verzi s Jiřím Krampolem namísto Petra Nárožného. Jestliže chcete vědět něco o elektřině, musíte si pořídit toto DVD a až ho budete sledovat, bude někdo třít ebonitovou tyč liščím ohonem. ()

cariada

Jestli se jedná o ono dvd co vyšlo ,tak to je prostě nádhera. Nejlepší je snad scénka Nad dopisy diváků ,to prostě málem chč...smíchy. ()

Elisebah

Nad dopisy diváků.... nestárnoucí scénka... "AOAOAOA... vy něco někam signalizujete? Vždyt jsem tak moc neřek!....." Prostě nádherná televizní podívaná. ()

Paity

Nejslavnější scénky tria Šimen, Nárožný a Sobota patří právem do zlatého fondu československé kinematografie, respektive české. Šimek dodal inteligenci, Sobota humor a Nárožný herectví, výsledkem je pak chytrý humor, který byl prošpikován skělými gagy. Doporučuji. ()

gurmanik

Ani nemusím mít obraz, stačí zvuk. Bude to znít zvláštně, ale já prostě tomuhle říkám humor na úrovni :) Rozesmát lidi tím, že si dělám srandu ze sebe a nikoho jiného neurážím.. velké uznání :) ()

007.

U závěrečné scénky Nad dopisy diváku jsem se málem udusil smíchy. Ta se opravdu mimořádně povedla a musel jsem si ji několikrát pustit po sobě. 94% ()

hero_bk

Všechny scénky jsou na jedno brdo, některý vůbec nejsou vtipný, jediný dvě pořádně vtipný jsou Výměna bytu a Večerníček. Nelze dělat scénku jen na tom, že někdo něco neví, nebo něco nechápe, navíc pokud všichni hrajou sami sebe... ()

xxlch

Z duše nesnáším Luďka Sobotu.Takže i když tydle scénky vůbec nejsou špatné,ŠIMEK TO KAZÍ.Za tohodle pána jde jedna * dolů. ()

blacktomas

Tak tohle jsem sjížděl jako kluk na Tátově kotoučáku a mohl jsem to poslouchat pořád a pořád dokola. Byla to bomba a bomba to je i po tolika letech, scénky neztratily nic ze své ujetosti a je radost se na tuto svatou trojici dívat. Stálice českého komického nebe. ()

Ferenzo

Nehorázný útok na bránici a to i dnes, 40 let po natočení. Scénka nad dopisy diváků mě stála křečový záchvat břicha :D. 90%. ()