Katherine Parker je boxerka, která se účastní ilegálních zápasů a dokáže porazit i muže mnohem větší, než je ona sama. Spojí se s Michaelem Dublinem, který na těchto akcích dokáže řádně vydělat. Jenže má taky spoustu nepřátel a ne zrovna čistou minulost, takže oba čeká pořádně nebezpečné dobrodružství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

honajz

Tady někdo viděl Million Dollar Baby a rozhodl se to natočit akčnějším stylem a ve větším měřítku. A podle toho to co? Podle toho to dopadlo. Zkrátka - ženská se mlátí v ringu volným stylem, sejme dycinky dvakrát tak těžší borce, než je ona, ale stejně jsou s jejím chlapem furt švorc. Ale pozor! Mají oba sen, touhu, cíl a směřování - chtějí koupit loď, jachtu. A protože jsou furt švorcoví (prostě si užívaj, no), musí kočka vyhrát poslední zápas za těžký prachy, aby na loď měli. "Já ti věřím," špitne ten její šamstr, a hádejte, jak to dopadne. Prostě pitomoučký film o pitomoučkých lidech s naprosto nulovou vypovídací hodnotou. Radši si pusťte od Divokýho Billa Na tvý louce zelený, je to akčnější. Disk pak nabízí: protipirát, trailery na filmy Nine, Dva blbouni v Paříži, Nebezpečný svědek, reklamu, a jinak nic, nic, ničevó... I ten zvuk u filmu je jen stereo. ()

Terva

Chcete slyšet dobrej fór? Támhleten sráč v kvádru se mě snažil ukecat abych šel k zemi. Proč si lidi jako ty myslí, že se lidi jako já dají koupit? Tak to by bylo porušení pravidel a my se zatím vydáme po USA za nelegálním boxem v ženském provedení. Jessica Parkerová zvaná "Lasička" zmlátí kde koho. Ne ne ne říkkkeeej mi Bbbbleskkku ttty srásráči jedddenn. Film se snaží být zábavný, ale je spíše nudný. Mluví se jen o penězích a hlavní aktéři jsou stále švorc. Vše pak spěje k jednomu nutnému zápasu, aby by každý v balíku. Bla....bla....bla...já vyhraji to ti garantuju. Nic nového na filmovém nebi. ()

castor

Zatímco odstrkovaná a zarputilá servírka Hilary Swank řezala v ringu ve vyzrálém melodramatu Clinta Eastwooda svou váhovou kategorii a hlavně stejné pohlaví, tahle neznámá květinka s rychlými pažemi si troufne i na testosteronová hovada. Když to dokážeme akceptovat (což není snadné), třeba si to s přivřením obou očí i užijeme. Texas nemá zrovna v lásce sázky na nelegální zápasy, ostré děvče tak má problém, se kterým jí nejen kaucí pomůže slizký šmelinář v obleku s ksichtem lehce připomínajícím Rafu Nadala. Dá si pár zápasů v zaplivaných barech nebo opuštěných stodolách, ideálně bez rukavic a ideálně s nějakým tím podvůdkem. Tahle dvojice má jisté nepřátele, nevlídnou minulost i velké sny. Ty měli zřejmě i tvůrci, překvapivě se snaží vyprávět i příběh a není to úplný průšvih. Na Rebeccu Neuenswander se docela dobře kouká (jiné štěstí u filmu už od té doby nezkusila), pár momentů to má, takže ve výsledku opatrná spokojenost. ()

Kosmik 1

Opět přešlap...prostě jsem nedokázal překousnout situace, kdy ženská, ať už je sebelíp v boxu trénovaná, odolávala ba i překonávala mocné údery všech těch nabušenců. Po první ráně od toho finálního hovada by měla chudák otřes mozku. No nic, i kdybych tohle opomenul, tak i přesto filmu chybí šťáva a takový ten šmrnc sportovních filmů. Jednoduše slabota. Včetně vedených dialogů. 35% ()

Malarkey odpad!

U bojového filmu je důležitý, aby měl šmrnc, zápřah a aby se na akční scény dalo koukat s nadšením. Kdo pak má koukat na tu třesající se kameru, která se snaží zabrat snad i chlup jednotlivých bojovníků a tak není absolutně žádná možnost vidět boj samotný, i když by mohl být hezký sebevíc. Nechápu to, proč to tak točí. Ničí si jak myšlenku jejich, tak čas diváků, protože tohle je fakt zbytečnost. ()

• Filmový festival RADAR v Německu a filmový festival akce v USA udělili snímku cenu pro nejlepší film. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Kansasu. (Terva)
  • Losangeleské uskupení Dances with Films udělilo snímku velkou cenu poroty. (Terva)