Walt Disney Pictures přinášejí v extravagantním celovečerním filmu na stříbrné plátno televizní fenomén ze stanice Disney Channel. Miley Stewart (Miley Cyrus) se snaží stíhat školu, přátele a ještě svou tajnou identitu, popovou hvězdu. Když stoupající popularita Hannah Montany hrozí tím, že ovládne celý její život, je ochotna to podstoupit. Její otec (Billy Ray Cyrus) ji proto odveze domů do Crowley Corners v Tennessee, aby poznala skutečný život, čímž spustí dobrodružství plné takové dávky legrace, smíchu a romantiky, že si to ani Hannah Montana nedokázala představit. (oficiálny text distribútora)

ScarPoul

Hneď na úvod musím povedať, že som sa na Hannah Montanu nepozeral ako na film, ale ako na ďalšiu časť seriálu. Možno preto ma film neznechutil do takej miery ako ostatných, aj keď priznám sa to ako hodnotili tento film má svoje opodstatnenie, ja tak však urobiť nemôžem. Bohužiaľ sa musím priznať, že mňa chytil ošial Hannah Montany rovnako ako pred pár rokmi ošial sestier Olsenových. A predpokladam, že ma hannah montana znechutí rovnako ako ma znechutili postupom času sestry olsenové, ale zatiaľ musím zostať verný momentálnemu presvedčeniu. Film je samozrejme predvídateľný a myslím si , že nie je ničím zaujímavý. Rozhodne štúdio disney vypustilo lepšie filmy a hlavne originálnejšie ako tento. lenže ako som podotkol je to film pre fanúšikov. Pre tých ktorým neustále škerenie Miley Cyrus nevadí a ktorý majú radi jej pesničky, ktoré sú inak v tomto filme perfektné. Rozhodne je tam veľa pesničiek, ktoré sú chytľavé, ale človeku, ktorému to nič nehovorí, to aj tak bude pripadať ako vtakovina, čo vo svojej podstate aj je. V popredí je Hannah, alias Miley a všetky vedlajšie postavy, ktoré robili seriál taký zaujímavý, sú odstrčený na druhú kolaj a majú pramálo scén, ale každá má aspoň jeden svetlý moment. Rovnako ako vo väčšine podobných filmov sa tu nachádza moralizujúci fešák, ktorý mení pohľad na svet a pre príbeh je kľúčový. no a potom hlúpy americký koniec, ktorý rozpráva o dobrote američanov a o ich súdržnosti - čím sa nás snažia presvedčiť že to čo nám servíruje Spike Lee a Martin Scorsese vôbec nie je skutočná tvár ameriky, ale táto krásna rúžová sladká. A ja im to neberiem, aj keď uznávam, že keby tam prišli teroristi bolo by to vtipnejšie. Dávam tri a uvedomujem si, že budem za to zatracovaný, ale jednoducho ma to vôbec nenudilo. nemám preto dôvod dávať menej. ()

Freemind odpad!

Vražedná směs "ztřeštěného" (čti - retardovaného) humoru, naprosto příšerného herectví, cukrlátkového popíku a country (kristepane!). Miley Cyrus je osoba, kterou mám chuť škaredým způsobem sprovodit ze světa pokaždé, když promluví - Disneyovo impérium dosáhlo nejkrutějšího dna, filmy jako tento jsou asi nejlepším důkazem. Ještě jednou uvidím kovbojské boty a budu zvracet. ()

D.Moore

Filmu dávám tři zcela průměrné hvězdy, ať si mě třeba sežerete vzteky, ale v rámci žánru tam patří. HM určitě není odpadová záležitost a rozhodně znám horší zvěrstva (ano, všechny ty muzikály ze střední, které jsem neměl sílu ani rozkoukat, natož dokoukat). Několik scén je vtipných (úvodní jízda ve vozíku, Mileyin táta demolující sbírku talířů...), několik i dojemných. Celé je to pěkně natočené, pěvecká čísla mají švih a kamera si hraje s barvami a tennesseeskou krajinou. Líbí se mi i soundtrack. Oproti zhovadilostem jako je hip-hop, rap, techno, dance, trance, další "ance" a všechny tyhle podobné styly, co dnes frčí, je to na poslech příjemný countrypopík... No co. ()

Handle

Seriál jsem ohodnotil průměrem, no... film už nemůžu. Naivní Disney "pohádky" typu High School Musical mě nijak neiritujou, ovšem té nelogičnosti, naivity a bohužel i nevtipnosti už tady bylo i na mě moc. Nebudu to rozebírat, i přestože je Miley docela fajn, tak scénář je tak stupidní, že to ocení asi opravdu jen holky pod 12 let. Ovšem už jen za těch pár písní, které ve filmu zazněly (The Climb, Butterfly fly away) odpad nepřipadá v úvahu. ()

ivishka odpad!

Bohužel jsem na tomhle absolutním nesmyslu byla v kině - ne proto, že bych nějak chtěla ale ze soucitu k mojí kamarádce - a hořce lituji, že jsem tam kdy vkročila... PŘÍŠERNÉ!!!!!! Neumíte si představit jak mi bylo trapně, když jsem tam seděla mezi samými malými holčičkami a připadala jsem si jako ve školce. Miley Cyrus pro mě je a vždy bude jednou z nejhorších hereček součastnosti a především je ona a celý tenhle komplex nesmyslů (Hannah Montana) rychlokvaška. ()

• Ve chvíli, kdy má Miley (Miley Cyrus) rande, přijde malá holčička k oknu, kde sedí Miley, která ji ukáže, ať jde pryč, ovšem holčička by nic vidět neměla, protože v jednom z předchozích scén bylo sklo neprůhledné. (TheStitch630)
  • Ve filmu se mihne i Brandi Cyrus, sestra Miley. (SmileyGirl)
  • Snímok je tak neškodný, že od americkej MPAA získal rating G (prístupné všetkým vekovým skupinám), ktorý sa dáva výhradne animovaným filmom. (Don Jebal)

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku

02.08.2015

Už na podzim nás čeká sci-fi Marťan Ridleyho Scotta (Vetřelec), jejímž hlavním hrdinou bude astronaut, který uvízne na Marsu. Po Johnu Carterovi půjde o další velkolepou výpravu na rudou planetu. No… (viac)