Nový tréner čisto chlapčenského školského futbalového tímu má v talóne tajnú superzbraň... Svoju neter! Kam sa hrabú scenáristi... Tým najlepším je predsa i tak život sám! Nik to nevie lepšie, ako Curtis (Ice Cube), ktorý bol pred menšou večnosťou hviezdou stredoškolskej futbalovej ligy a ktorému prorokovali skvelú budúcnosť, no napokon skončil ako flákač bez perspektívy a peňazí nazvyš, ktorému len akýmsi zázrakom prischla práca trénera čisto chlapčenského tímu. No keď Curtis zistí, že jeho jedenásťročná neter Jasmine (Keke Palmer) má futbal doslova v krvi, rozhodne sa vziať ju pod svoje ochranné krídla, vďaka čomu sa už zakrátko stane prvým dievčenským quarterbackom tímu! A to je iba začiatok... (oficiálny text distribútora)

Castorr

Durst z Limp bizkit za kamerou? Na této drsné kapele jsem vyrůstal a byl jsem velmi zvědavý jak se to Fredovi povede. Bál jsem se, že to dopadne hodně špatně, ale tato sportovní komedie o americkým fotbale se vcelku povedla. Herci podávají průměrné výkony, ale příběh je fajn. Nakonec dávám lepší 3*. ()

Slasher

Fred Durst se po úspěchu svého debutu na poli nezávislé produkce chytil příležitosti spíchnout něco většího a natočil příběh o sblížení dívky bez otce se svým strýcem pobudou (Ice Cube), to sice skrz americký fotbal. Tak není to žádný zazrak, nic nového pod Sluncem, ale jedná se o překvapivě pohodovou, nenáročnou záležitost. Tak na to klidně mrkněte, proč ne. 7/10 ()

pekas

Film plný toho, co už jsme mockrát viděli. Film o sportu, o kterém už bylo plno filmů. Ale světe div se, film který se i přes předchozí dvě věty, nedávájící velké naděje na úspěch, povedl. No jasně, nedá se čekat žádný zázrak. Taky se nekoná. Rozhodně je to ale povedená koukatelná sportovní oddechovka. co i na ty čtyři hvězdy dodrápne, když si ho pustíte ve správné náladě a máte vcelku rádi Ice Cube(a). Jo a z žánru Drama jsem tam fakt nic nepostřehl : ) ()

KOZEL84

Koukal sem ze dvou důvodů.Poslouchám Limp Bizkit a tak mě zajímalo jaký je Fred režisér ( to nevím ani po shlédnutí filmu).A druhý důvod je že se mi líbí Keke palmer (jo ta byla v poho).Ze startu to bylo celkem příjemné a místy i vtipné,ale pak se to zvrhne ve starou,známou,americkou,klišoidní,patetickou sračku!Jako vždycky když jde o ten jejich fotbal,který je snad každému kdo není američan úplně u prdele(co to má kurva s fotbalem společného když si tam hážou šiškou).Konec už sem projížděl rychloposuvem,protože už to nešlo vydržet a začlo mi být fakt na zvracení! ()

Soweek

Tak že drsný rapper, který ve svých textech odkrádloval desítky černochů z jiných čtvrtí točí rodinné filmy, na to už si všichni zvykli. Ale že se na režisérskou stoličku posadí frontman kapely Limp Bizkit, který dokáže do tří minutového songu nacpat 70x slovo fuck a políbil prdel již asi celému světu to už je trochu velká ironie. K filmu jsem přistupoval velmi pesimisticky a zde do komentáře jsem plánoval Freda hrozně zdrbat aby až si třeba někdy přečte můj komentář si uvědomil, že by se měl spíš vrátit zpátky za mikrofon :-) Jak už asi ale sami z hodnocení vydíte, byl jsem velmi mile překvapen. O co divnější bylo mé překvapení, když sem zjistil, že na filmu mi nejlepší přišlo herecké obsazení a režie. Vypadá to, že filmy asi dneska dokáže udělat naprosto každý, asi si koupím kameru a běžím natočit prequel k Transformerům :-) ()

• Keke Palmer byla v roce 2008 ověnčena cenou Black Reel v kategorii nejlepší herečka. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Louisianě, převážně v malém městečku Minden. (Terva)