Pan Ellison se marně snaží přesvědčit svou dceru Jamii, aby začala pracovat v jeho firmě a mohla ji později převzít. Jenže ta má úplně jiné představy. Během hádky dojde k tragické autonehodě a oba rodiče zahynou. Jamie se zhroutí, protože si smrt rodičů klade za vinu. Vydává se do Louisiany, aby pracovala jako dobrovolnice při pomoci obětem hurikánu Katrina. Zde se seznámí s okouzlujícím M.Radcliffem. (Pumiiix)

Tiiso

Přes tradiční televizní pojetí ( však to je televizní film ) se podařilo všem zúčastněním vybudovat určitý nádech nějaké té atmosféry. Ale o zpracování až tak v tomto příběhu nejde. Děj má natolik zajímavou linku, že jsem asi tak od poloviny filmu docela s nadšením čekal jak to s postavami vlastně je a jaký bude závěr. Tímto mě kanadský snímek celkem překvapil. Příběh má určitou originalitu co se týče obsahu, nikoliv již zmíněné formy. Je jisté, že film už asi nikdy neuvidím, ale i tak to byl celkem příjemný televizní zážitek. ()

oje

Nenaštve, ale večer nezpříjemní. Jako většina tv filmů jde o drama slepené z nudné hudby, jednoduchosti provedení a prázdných výrazů herců ve slevě. Na první pohled se zdá být dnem stoky, v rámci možností se ale tvůrcům celkem daří diváka zlehka zaujmout. Sympatie se přelévají z postavy na postavu a režie nás znejištuje komu vlastně věřit a fandit. Nejde tak o žádnou extra kvalitu ale jako tv film stojí za sledování do konce. Propracovanější a zajímavější hru na city a důvěru lze rovněž sledovat ve snímku Dokonalá vražda. Alternativa: Perfect Murder. ()

Rodriguez

Vcelku slušně promyšlený zločin, spáchaný na mladé ženě, které při automobilové nehodě zemřeli rodiče - 70%. Především úchvatná a okouzlující Alexandra Holden exceluje a čím dál víc mě přesvědčuje, že má na víc (svůj um už předvedla v "Nebezpečných přání", kdy se nechala "zulíbat žábou" a pak "přišla smrt v bílém"). ()

forsberg

Slušně natočený příběh, ale jako by vypadl z oka edici Harlequin, přesně podle modelu "děvče v nesnázích potká nejdřív špatného muže a ve finále dobrého muže". A stejně jako jsou Harlequiny na jedno přečtení, je Zrádná mysl na jedno podívání. ()