Matty

Pro cílovou skupinu, fanoušky RENTu, cenný klenot, ale i emocionálně netčený pozorovatel by měl objektivně uznat, že podobné kvantum k věci jdoucích slov vám málokdy málokdo nabídne ve dvou hodinách. Informací je tu na pětidílný seriál. Příběh RENTu je příběhem Jonathana Larsona, ta propojenost děsí a zároveň těší, neboť autor díla pro jednou dobře věděl, o čem psal. Kdo pochybuje o zaslouženosti Pulitzerovy ceny im memoriam, neviděl nebo nepochopil. Lépe jsi to napsat nemohl. Děkuji, Jonathane. ()

Wendy

[trochu pateticky, ale naprosto vážně] Chcete proniknout k samotným počátkům RENTu a poznat i zlomek ze života Jonathana Larsona, tvůrce nejen RENTu, ale i méně známějších muzikálů, jako jsou tick, tick... BOOM! nebo Boho Days? Vynikající dokument No Day But Today vám to umožní. A pokud také vás zasáhly do srdce osudy šesti bohémů z Alphabet City (+ Joanne a Bennyho, of course), připravte si i kapesník. Ach jo. [/trochu pateticky, ale naprosto vážně] ()

Eseter

Osud Jonathana Larsona mě zasáhnul hned po první zhlédnutí Rentu a nikdy jsem na něj nepřestala myslet. Ale tenhle film absolutně mění můj pohled na tenhle muzikál, na každou písničku. Vše budu vnímat ještě mnohem intenzivněji než předtím. U filmu jsem hodně brečela, upřímné rozhovory rodiny a přátel a tragický osud tohoto talentovaného skladatele mě velmi dojal. Je to velká škoda, že tu nemohl být dýl. ()