Milano33

Nádherný príbeh o láske, ktorá presahuje hranice vesmíru, a to doslova. Ľudia sa prepadávajú skrz podlahu balkónu a tak navštívime toto miesto výskytu neobjasnených fenoménov, v ktorom údajne straší. Walter si však nemyslí, že majú čo dočinenia s duchom, ale s čiernou dierou, ktorá môže potenciálne viesť k vzniku vortexu. Toto narušenie fyzikálnych zákonov ho privádza k myšlienke, že aj náš svet sa už začína rozpadať. Romantická linka Olivie a Petra bola skutočne prekrásna, plná silných momentov a iskrivej chémie. Najprv im nevedomky Walter zariadi rande, čo ma príjemne rozveselilo. Ale ozaj hrejivý pocit nastal až pri ich spoločnom bozku, ktorý však rýchlo odznel. Každopádne sa aj na večer celý rozjasaní opäť stretnú, zabudnú na všetky zábrany a konečne posunú ich vzťah na vyššiu úroveň. ()

Anderton

Strašidelný dom, v tomto prípade byt, nemusí ukrývať iba duchov, aj keď sa zdá, že práve tých ukrýva a práve tí tu robia neporiadky. Vo svete Fringe sú iné zákony a pokiaľ ich nechápu bežní občania, tak môže prísť k nedorozumeniu a budú sa opierať práve o duchárske historky. Je to skvele vymyslené, až si človek povie, prečo táto zápletka tvorcov napadla až v druhej polovici tretej série. No a pokiaľ dávate pozor, nájdete tu aj istú paralelu epizódneho príbehu s láskou medzi Peterom a Olíviou. ()