Senátora Van Horna srazí auto. Proto je převezen do nemocnice. Na místo dorazí senátorův přítel agent Broyles, jenže s ním tam také doráží i Newton, který tělo senátora jen tak nevydá. Newton senátora zastřelí. Když se k tělu dostane agent Broyles, zjistí, že senátor byl měňavec. Olivie alt se spojí s Newtonem, který ji řekne, že senátor (měňavec) toho věděl o oddělení příliš mnoho, a proto musel být odstraněn. Při průzkumu Olivie alt a Peter odhalí, že senátor měl ve své kanceláři spisy o členech Oddělení vzorce. Walter a Astrid odhalí, že díky jistým vjemům můžou dostat nějaké informace z měňavce. To se nelíbí Olivii alt, která řekne Newtonovi, kde je tělo senátora. Newton posílá do Massive Dynamic měňavce, který se má o tělo postarat. Protože to, co by v těle mohli najít, je pro měňavce důležité. (Varan)

Anderton

Opäť sa venujeme iba makrozápletke, čo mi osobne celkom vyhovuje, pretože ideme vpred rýchlejšími krokmi, ako keď sledujeme osobitý prípad odohrávajúci sa "na pozadí" niečoho väčšieho, medzivesmírneho. Záverečné minúty boli za čistých päť hviezd, ale tie nedávam vlastne iba z toho dôvodu, že predchádzajúca epizóda ma nadchla o niečo viac. Ako sa to vyvinie s Olíviami, si síce dokážem predstaviť, ale budem rád, ak ma tvorcovia niečím nečakaným prekvapia. ()

Milano33

Táto epizóda vzniesla úplne novú perspektívu na Shapeshifterov, ktorých sme doteraz vnímali ako chladné stroje, ktoré neboli schopné emócií. Walter a Astrid mali medzi sebou opäť báječné konverzácie, ktorým som hneď prišiel na chuť. Peter a Olivia z druhej strany naďalej pokračujú v randení a aj napriek tomu, že je ich vzťah založený na lži, tak sa po konci zdá, že sa posúva na vyššiu úroveň. Trochu som dúfal, že ju Peter do tej doby prekukne, obzvlášť keď sa pozrieme na ten nábeh, aký mal ich predošlý rozhovor, keď Peter zmienil, že sa vrátila z druhého sveta ako úplne iný človek. Kolaborácia Olivie a Newtona ma tiež mimoriadne bavila a bolo ozaj pôsobivé, s akou istotou si Newton myslel, že má Oliviu kompletne prečítanú. Koniec koncov je mi ľúto, že nás Newton opúšťa, bol naozaj skvelý. ()