Erne (György Bárdy), Zoli (Ferenc Kállai) a Gusta (Imre Sinkovits) jsou tři nerozluční kamarádi, kteří spolu jedou v černých kšeftech ve stavebnictví. Když přijde na podnik kontrola prošetřit anonymní udání, ochotně jí poskytnou zfalšovanou dokumentaci. Až příliš pozdě si uvědomí, že si kontrolor omylem odnesl usvědčující materiály. Od toho okamžiku se snaží jeden druhého vzájemně přimět k sebevraždě, aby se vše mohlo svalit na toho mrtvého. Intrika střídá intriku, štvou se jeden proti druhému a jejich dlouholeté přátelství je rázem pryč. Skvělá komedie plná velkého množství humorných situací. (Rakosnicek77)

dopitak

Velká paráda pro tři. Trochu mrazivá komedie, ale pokud si za těch 82 minut utvoříte s trojicí "stavebníků" vztah, nebudete na konci zklamáni. Pro milovníky původního dabingu je tohle jedna z největších lahůdek. I Madaři točili fantastické věci, i když si uvědomuju, že v originále by to takovou sílu asi nemělo. ()

Rakosnicek77

Tak tihle tři blázni mne hodně pobavili a jenom jsem čekal, kam až to ti pánové vyšroubujou :-) Čím dál víc se teď ujišťuju, že Maďaři prostě dokázali natočit pořádnej film, je ale pravda že je to i dabingem. Originální jazyk, by mne asi totálně odradil. ()