Pro mnoho lidí kontroverzní film, kterým chce autor ukázat na nebezpečí a veškerá úskalí naší takzvané "moderní" doby, globalizace. Alex Jones nám svým osobitým stylem servíruje potenciální a v mnoha případech logikou podepřenou pravdu o tajných plánech na ovládnutí lidstva pomocí stávajícího finančního systému, stínové politiky, mediální cenzury a uměle vyvolaným strachem z terorizmu, na kterém údajně již celé roky pracují účastníci tzv. Bilderberg Group, kteří se pravidelně scházejí minimálně jednou ročně v těch nejluxusnějších hotelech a vilách světa. Konspirační teorie, nebo krutá pravda reality? (wader)

rubik1

Veľmi zle spracovaný dokument o akomsi združení "Bildenberg" ktoré sa snaží ovládnuť svet. Podľa mňa je pozeranie tohto dokumentu iba strata času a dve hodiny a dvadsať minút to budete potrebovať naozaj silnú kávu aby ste vydržali byť hore. Toto je čistá konšpirácia úlohou ktorej bolo zarobiť na tomto príbehu nejaké tie doláre. Autori vydali tisíce kníh o "Bildenbergu" proste kvôli finančnému zisku, takže sú neni o nič lepší než tí o ktorých tento dokument točili. Málo faktov, v podstate žiadne a to že Jones chodí do ulíc a pýta sa Američanov či poznajú Európsku úniu (mnohí o nej mimochodom nikdy nepočuli....) mi ako výpovedná hodnota nestačí. ()

Socom

Kto iný ako Alex Jones by nám priniesol objektívnejší pohľad do našej súčasnosti a minulosti?Je na každom kam a ako ďaleko sa vo svojom bádaní po pravde dostane a čomu uverí. Pre niekoho obyčajná konšpirácia, pre iného ťažká predstava toho, ako sú naśe životy ovládané niekým ,,zhora,,.Určite odporúčam.10/10 ()

wader

Myslím, že je v tom naprostá většina pravda a protože se jedná hlavně o utajované problematiky, které jsou jak se zdá, cenzurovány, je jen a jen dobře, že takové "dokumenty" vznikají a že je lidi se zájmem shlédnou, třeba i přesto, že s tím co je v těch filmech uvedeno, nesouhlasí. zdarma ho můžete shlédnout on-line na www.youtube.com nebo na www.video.google.com ()

draggo

I když s některými věcmi v dokumentu nesouhlasím (obhajoba vlastenectví atd.), tak musím říct že to jako celek považuji za pravdivé. Je až neskutečné, kolik věcí se děje za našimi zády (severoamerická unie), a nebo naopak přímo před námi (EU) a někteří to dokonce považují za dobrou věc. Szejně tak musí být každému jasné, že volby a celá politika jsou jen divadýlko pro lidi, a o našem bytí či nebytí rozhoduje někdo za oponou. Nejvíc mě ale šokuje fakt, že je to každému úplně jedno. Pár lidí si možná řekne že na tom něco je, ale pak se stejně vrátí k pracovní rutině a stanou se tak opět ovcemi NWO.Alex Jones má rozhodně talent na dokumenty a velkou odvahu k tomu, což ho jako člověka šlechtí. Jednotlivé části jsou až děsivé (eugenika) a nejvíce tím, že to není vymyšlená fikce, ale nepříjemná a nehezká pravda, kterou nechceme vidět a posíláme lidi jako Alex Jones do horoucích pekel. Ale ono jednou dojde na to, kdy na svůj laxní přístup doplatíme. Pokud vás téma New World Order zajímá blíže, doporučuji stránky http://www.nwoo.org/, z dokumentů bych vypíchnul svůj oblíbený Zeitgeist: The Movie, který jde ze všech dokumentů zabývajících se (nejen) NWO asi nejvíce do hloubky. /viděno na PC (DVDrip): 95% a 5*/ ()

Forsberg11

Slabší odvar Zetgeistu v podaní Alexa Jonesa bol pre mňa príliš veľké sústo, aby som ho mohol zhliadnuť naraz. Po čase som mal hlavu ako balón a oči ma boleli od čítanie tituliek, tak som si film dopozeral na druhý deň. Je veru dobré, že vznikajú takéto dokumenty. Netvrdím, že všetko tu uvedené je pravda, ale bez vánku sa ani lístok nepohne, tak to proste chodí. Vo svete sa niečo deje, New World Order je realita, ktorú si veľké množstvo ľudí nedokáže pripustiť. Niekto na vrchole tej pyramídy predsa stáť musí, to je jasné. A ten niekto sa nás snaží dokola oblbovať hlúpimi TV reality show, MC Donaldami a podobnými mozog vymývajúcimi prostriedkami, aby sa z nás stali dokonalí zombie vhodní len na ťažkú prácu pre mocipánov. Hitler to chcel uskutočniť silou, títo páni na to idú logickejšie a jednoduchšie. Zariadia to tak aby sme si New World Order sami priali. A to je na tom to najsmutnejšie...! ()

• V dokumentu je zmíněno, že vytvoření Evropské unie bylo podnětem USA, která bude pomocí OSN řídit všechny takto vzniklé unie. Ale tento fakt je milný. Nicolas Spykmen, jeden z předních anglosaských geopolitiků, předvídal následky druhé světové války, jeho strategií a americkým cílem geopolitiky bylo ponechat Německo a Japonsko jako vojenskou velmoc, zamezit spolupráci Japonska a Číny a mimo jiné právě i znemožnit vyvoření Evropské unie, jakožto silné konkurenceschopné državy, která oslabí postavení USA. (Expertt)