Před mnoha lety byl démon Mouryou zapečetěn, aby nemohl zničit svět. Jenomže skupinka čtyř ninjů se ho pokouší osvobodit, aby mohl dokončit, co začal. Jediný, kdo tomu může zabránit, je mladá kněžka Shion, jež ovládá dvě techniky: zapečeťování démonů a předpovídání smrti lidem okolo ní. Naruto a jeho přátelé dostávají misi, jejímž cílem je kněžku bezpečně dopravit na místo zapečetění. Samozřejmě, že ji chtějí splnit na jedničku, i když Shion Narutovi předpověděla smrt a jedinou možností, jak se jí vyhnout, je Shion opustit. Ale to by to nebyl Naruto, aby se alespoň nepokusil najít jiné řešení. (Zíza)

Hitman_47

Těžce průměrný film..a je to určitě škoda, jelikož seriál ve své "druhé" sezóně přinesl mírně dospělejší feeling a film nám zatím jenom předvedl řadu moralizování a akce se ke slovu skoro nedostala, což je u filmu celkem dost zarážející. Naštěstí jenom skoro a bitka, ve které se aranžuje mistr Lee je o dost nadupanější než ta závěrečná, kde se ke vlastně jenom moralizuje, takže se to ani bitkou nazvat nedá. I co se týče animace a kresby, tak tady jsme celkem někde v řádu průměru, doufám, že se druhý film povede víc. ()

L3G1ON4R

O něco starší a vyspělejší Naruto má opět na svých bedrech společně se svými kamarády před sebou novou misi. Společně se Sakurou, Nejiim a Leem musí ochránit kněžku, která jediná může zapečetit dalšího chtějíc zemivládnoucího parazita. Naruto opět ukazuje svůj vyvinutý intelekt a smysl pro týmovou práci =oD. Jako vždy dodrží svůj slib a dechberoucí souboje završí hřmění sopky. ()

Deidy

Můj nejmilejší Naruto film... Příběhově se mi líbí hodně, jde sice o klasickou dějovou linii Naruto světa (dostane misi - jeho svěřenec je protivná osoba - nakonec k sobě najdou pouto - Naruto natuty vše zachrání), ale přesto se mi líbí víc než jeho předchůdci. A přiznejme si to, že i víc než ty, co následovaly... Jediné, co mi kazilo dojem, byla ta přehnaně počítačem stvořená armáda nepřátelských loutek. Jinak nemám co vytknout :) ()

Naslund

V pořadí čtvrtý film Naruta se mi líbil výrazně víc, než jeho předchůdci. Stejně jako v seriálu jsou postavy už trošku vyspělejší, ale narozdíl od něj se příběh doslova řítí kupředu. Není to taková jízda, ale když se seriál plazí z posledních sil, tak rychlejší spád musí potěšit. Animačně jej, jak by se od filmu dalo čekat, také překonává a příběh... prostě neovlivňuje děj seriálu. To je jediná věc, se kterou by si měli příště tvůrci víc vyhrát. Každému je totiž jasné, že hlavní postava nemůže umřít v prostém filmu a tak by to chtělo víc sympatických postav, o které by se mělo dát bát. Proto toho zase tolik Naruto nenabízí, kromě pro mě moc povedeného závěru a několika zdařilých soubojů. Doporučuji dokoukat titulky až do konce kvůli malému přídavku. Vlastně mě Naruto hned navnadil na další díl, který půjde do kin začátkem srpna. Jen škoda, že ne i do našich. Po druhém shlédnutí musím trochu ubrat, protože mě tentokrát velice rozčilovalo soustavné zesměšňování chudáka Naruta. ()

ikilledjenny

Zatím nejlepší Naruto film. Není to nic přehnaného a přeplácaného. Navíc vás navnadí hned počáteční minuta. Shion je celkem dobrý charakter, škoda jen, že vypadá jako Hinata v blond verzi (no spíš nevypadá, ale ty vlasy...). Opravdu mě překvapuje, že Sakura je v Naruto filmech užitečná. Asi bych měla přehodnotit svůj postoj k ní. Protože drtit skály holýma rukama je cool. ()