Hrdinkou modernej hudobnej verzie príbehu o Popoluške je stredoškoláčka Mary (Selena Gomezová), ktorá žije s macochou a dvoma nevlastnými sestrami, ktorým musí posluhovať, v San Fernando Valley. Keď však do mesta zavíta slávny Joey Parker (Drew Seeley) a hľadá tu novú tanečnicu pre svoj klip, Mary, ktorá tanec miluje, urobí všetko pre to, aby zvíťazila v súťaži a získala Parkerovo srdce. Na maškarnom plese ho pri tanci okúzli, ale zmizne skôr, než mu stačí povedať svoje meno. Mladík sa ju snaží nájsť, ale Maryine sestry spolu s Joeyho expriateľkou vymýšľajú plán, ako tých dvoch rozdeliť. Skoro sa im to podarí, ale rozprávkový príbeh predsa musí mať šťastný koniec… (TV Markíza)

Carol Pifková

Selena Gomez mi nevadí, speváčka je to dobrá, takže pri hodnotení som sa neriadila tým, že herečka ktorá je z disney channel je zlá ale proste je to naozaj stupidný film, ktorý sa smrteľne vážne hodí len na Disney channel. Herci môžu byť hocijako dobrí (a to netvrdím, že všetci boli) aj tak ten film je zabrzdený a určený len pre vekovú kategóriu po vek dvanásť. ()

kritička

Když to srovnám s Popelkou, kde hraje Hillary Duff, tak tahle to jednoznačně prohrála. Stokrát ohraná klasika vsazená do moderního prostředí už dávno ztrácí to svoje původní kouzlo. Selena Gomez je navíc další produkt Walta Disneyho, chci ji vidět za deset let. Herci nesympatičtí, umělí, všichni pomálu stejní - dobro poznám na kilometr daleko a zlo je prostě zlo. Nepouštět - alespoň pokud vám není 12 a méně. ()

Skuby47

A zase jedna nepovedená Popelka. Základní příběh byl bez nápadu, nepřinesl žádnou inovaci a ani herci včetně hlavní hrdinky nevzbuzovali sympatie. Taneční choreografie tam nebyly žádné, což u filmu, který je prezentován jako taneční, je vada dosti podstatná a hudebně taky nic moc. Celé to bylo postavené na mnohokrát ohraných a rádoby vtipných situacích. Prostě to nemělo spád, bylo to předvídatelné, ulítlé a místy nudné. Škoda, mám školní komedie ráda, ale tato nepatří k nejzdařilejším. ()

Estrellita

Hele, proč nee? Je to sice naivní, přeslazená pitomost, která láká diváky na roztomilý ksichtík Seleny Gomez... Ale taneční scény jsou vesměs zajímavé a příběh se od "Popelek" taky trochu liší. Líbili se mi i oba "vedlejšáci". Naopak protivná mi byla šeredná sokyně (v Moderní Popelce je aspoň hezká) a naprostá absence logiky (příliš i na americkou teen komedii). 40% ()

Sinecod

Byla jsem deprimovaná. Proto jsem se dívala na tenhle film. Proč ne, je to výplach. Takže, tenhle film je blbej. Ani taneční čísla nejsou dobrá, ani herci nejsou dobří, říkají pitomé věci a hlavní hezoun je držka. Nejméně hrozná byla Selena Gomez. Btw. po zhlédnutí jsem byla ještě o trochu více deprimovaná. ()

• Selena Gomez před natáčením absolvovala čtyři týdny tanečního tréninku. (ČSFD)