Shit

Mám rád akční bojový řežby, ale tohle je tak nechutně amatérský s neskutečně příšernou rádoby cool kamerou a děsným vopruzem v hlavní roli, že se na to dá stěží koukat a nějaký pěkný bitky absolutně nevyniknou. To už je kvalitnější si to UFC pustit na youtube a je to o třídu líp natočený. ()

Adrian

Pocta UFC (Ultimate Fighting Championship) a MMA (Mixed Martial Arts) natocena ludmi, ktori tymto kontaktnym "sportom" venovali minimalne urcity cas zivota, pricom v samotnom filme sa objavi vyse 10 UFC bojovnikov vratane najznamejsich (napr. Frank Shamrock a Gray Maynard). Pribeh filmu je s malymi obmenami x-ta kopia o outsiderovi, ktory to v sutazi dotiahne az na samy vrchol. Niektore obmeny v pribehu su potesujuce, napr. uhlavny protivnik nie je zapornou postavou z vlastnej viny, po zaverecnom dueli sa este dorozprava jedna vedlajsia linia. To najpodstatnejsie su vsak suboje - ktore su vskutku vyborne. Od ladnosti bojovych technik vacsinou v MA filmoch prezentujucich maju daleko, prave naopak ukazuju o com UFC a MMA naozaj je. Styl boja nie je teda prezentacny, ale zamerany na co najvacsiu efektivitu - t.j. iba nevyhnutne kopy, udery a zachytenie supera s ucelom dostat ho na zem. [Berlinale 2009] ()

• Jedná se o první film, který byl celý natočen kamerou Red One společnosti Red Digital Cinema. Snímán byl v rozlišení 4K, což představuje 4096 bodů na šířku. (kriplozoik)