Na ostrove blízko pobrežia Severnej Ameriky miestny obyvatelia bojujú so strašnou zombie epidémiou dúfajúc, že sa nájde liek, ktorý vráti (ne)mŕtvych späť k ich ľudskej podobe. (Tony DiNozzo)

desolator6 odpad!

Ostrov plný zombie, kde vlastne nie su žiadny zombie... uf, filozofia, že by sa jeden z nej posral! Akcia ktorá akciou vlastne nebola, dej ktorý nebol dejom, Zombie ktorý jazdili na koni a podobne, takže vlastne neboli ani zombie... Srať na takéto filmy! ()

RobLord

George A. Romera si pochopitelně nesmírně vážím, ale tímto filmem mě zrovna dvakrát nenadchl. Dawn of the Dead Zacka Snydera to rozhodně není. ()

mudvayner

Strýček Romero a jeho zombie svět. Na tyhle filmy se musí člověk dívat s obrovským nadhledem, prostě jsou zamýšlené jako béčka a tak z nich jsou béčka. Tenhle nejnovější počin mne aspoň zabavil, pár slušných killů se objevilo... ale jinak film o ničem. Typický Romero, jen jiné postavy v jiném prostředí. ()

Alexandre

Survival of the Dead je v porovnání s předešlým Diary of the Dead o třídu lepší a v několika momentech i příjemně zábavný... Rozjezd je hodně slibný, děj s postupem času neustupuje, atmosféra, jaká k zombie filmům patří a jak to Romero umí, takže o zklámání mluvit nemůžu, zároveň ale nemůžu vyvýšit tohle novodobé zombie dílo na úroveň, kde patří taková Night of the living Dead, Day či Land of the Dead, kde nás pan režisér překvapoval nečekanými zvraty a děj nabíral na obrátky každou chvíli. Ano, v některých chvílích je děj předvídatelný a prakticky nás tak nic nepřekvapí. Ovšem i tak se jedná o nadprůměrnou zombie podívanou, milovníci Romera určitě zklamaní nebudou. ()

andrew88

Jak řekla jedna z postav: " No more than usual" - i když já bych řekl, že to bylo ještě horší než "usual". Banda naprosto nesympatických hlavních postav, zombící pomalí, nudní a nezajímaví, nelakavé a neděsivé scény, za celou dobu tam bylo tak půl deci krve....no byla to jen nějaká hantýrka o dvou znepřátelených Irských rodech.... ()

Sasakr

Romerův Deník mrtvých považuji za nejlepší film žánru, a tak jsem i na toto byl velmi zvědav. A hned v úvodu, aby bylo zřejmé, že se jedná o tu samou apokalypsu, nám byl krátký úryvek z Deníku mrtvých dokonce naservírován. Bohužel se tvůrci snažili pojmout to zase nějak jinak a nevím, jestli je to dobře. Stejně tak se mohli vyvarovat komediálních prvků, na ty jsem v zombárnách alergický. Dost levně působí i záměrně místy dost přiblížená kamera, která umožňuje, že se do záběru najednou z ničeho nic může vetřít nějaký to BAF! v podobě zombíka nebo něčeho takového, aniž by to člověk čekal, nicméně v reálu si samozřejmě příchodu čehokoliv člověk bez problému všimne. Takže celkově bohužel jen průměr. ()

Likan7 odpad!

Vyčpělý Romero, u které jsi nejsem jistý, jestli si tímhle filmem dělal srandu, nebo to myslel vážně. Pokud je pravda druhá varianta, měl by toho George už nechat a užívat si nějakých vnoučat. Televizní, nudný, tupý, dlouhý, blbý, nudný, tupý, tupý. ()

mira.l odpad!

CO-TOHLE-KURVA-BYLO?!? Teda že už jsem z těch víc jak 1400 filmů, co jsem shlédl a mám tady ohodnocených, viděl nejednu pitomost, ale takováhle transgalaktická píčovina se teda jen tak nevidí. Tohle snad nemoh nikdo myslet vážně!! Stáhl jsem to jenom proto, že se v tom objevila Athena Karkanis. Já sám nevím, proč mě tahle ženská tak fascinuje. Co mě teda nefascinuje ani trochu, je nahlédnutí do její filmografie, protože to je jeden brak za druhým. Má to zapotřebí nebo neumí hrát a je jen tak prudce koukatelná? A to vůbec nemluvím o tom, že jsem tuhle ..."věc" stáhnul s nějakou prapodivnou verzí titulků, která byla něco mezi česko-slovenskou verzí a překladem přes Google překladač, byla to docela tatarština, ale to už je mezi těma mrtvýma chodícíma zombíkama asi to nejmenší. ()

Euchrid

Romero se drží svého (a taky mého, ale neptejte se mě proč vlastně) oblíbeného žánru, ale nebojuje v rámci jeho mantinelů nikterak oslnivě. Po srovnání s nejlepšími kousky zombákoidního filmového světa (takový Snyderův Úsvit mrtvých už asi nikdo nepřekoná) už se Romerova X-logie nedá brát moc vážně. Řeknu to takhle - nenudí to, ale má míru zážitku odpovídající tak jednomu dílu docela průměrného seriálu...Nějaká sociální kritika v myšlenkovém střetu dvou nesympatických irských dědků, taky tak úplně nevyšla, takže důvodem proč se na to kouknout zůstává hlavně to, že už v Romero zvládl stvořit i o dost horší kousky... ()

SunWuKung

Ked to porovnam s predchodcom "Diary of the dead" tak je to o poznanie na lepsej urovni. Diary bola trapna tragikomedia, toto sa aspon mierne tvari ako horor. Aj ked Romero patri k mojim oblubencom (predovsetkym kvoli Night of the living dead) tak si myslim, ze uz by mal ist do dochodku, lebo sa z neho stava Zombie svetoveho hororu. ()

Doomer

Zombie "western" ze soucasnosti a volne pokracovani diary of the dead je kazdopadne dobry film. Romero zachovava svuj styl ale uz nema socialni satyru spolecnosti kazdou druhou minutu, presto kritizuje nabozensky fanatizmus a americke vidlactvi. Dobre 4* ()

Knor

Romerovi si nedá odepřít, že je jakýmsi otcem a právoplatným patronem zombiehororů a toto je dalším důkazem. Vyspělá žánrová hříčka, kterou si Romero může dovolit. Je tu jasně vidět, že tohle je přehledná profesionalita s lehkým nadhledem. I kdyzž jsem přece jen očekával trochu víc zombíků je to dobrá práce. Ale pořád doufám, že se Romero ještě zvedne a natočí pořádnou oldschool zombie řežbu na kterou se nezapomene. ()

Tormentor665

Líbí se mi na tom ta Romerova sonda do života americké společnosti. Burani jsou zkrátka burani i po smrti:-D Jen škoda, že to jde trochu na úkor zombíků. Na druhou stranu, dnes se točí tolik zombíckých povrchností, že by člověk měl plesat nad návratem zombie filmů s názorem. To vyvrcholení mi přišlo dost scénáristicky nepovedené, ovšem jinak to má stále svou vysokou úroveň. ()