Na ostrove blízko pobrežia Severnej Ameriky miestny obyvatelia bojujú so strašnou zombie epidémiou dúfajúc, že sa nájde liek, ktorý vráti (ne)mŕtvych späť k ich ľudskej podobe. (Tony DiNozzo)

morbido

Je to Romero.Je to zombie.Čo špatné by sa mohlo prihodiť?Neatraktívne prostredie a postavy.Pre mna najslabší ..of the dead.Keby zostalo u vojakov a neprimiešali sa tam tý sedláci(pripomenulo my to Doomsday kde to tiež vyzeralo nádejne ale posralo sa to).Keby zostali v meste a nešli na ostrov.Vtedy by hodnotenie išlo hore(samozrejme s ohladom na príbeh), ale takto slabé 3.Jednoducho SOTD zostalo daleko za mojími očakávaniami na rozdiel od minulého diary...Trochu priamočiarejšej akcie by neuškodilo. ()

Al90

Neni to zadne veledilo od Romera,ale libilo se mi to,akce slusne,nejaka ta gore scenka do toho,dobry vyber postav,nemuzu si stezovat :) ()

AArrxen

Konečně pořádný zombie film, který není JEN o těch plesnivcích a hromadách akčních scén, které nemají s originalitou vůbec nic společného. Film má nápad, jakžtakž i jakýsi příběh, a narozdíl od 90% zombie filmů je velmi dobře sledovatelný. Plus...to, že polovina obsazení jsou Britové pomůže ještě trochu více (miluji ten akcent). Vynikající Romerovka, na kterou se s chutí podívám nejen jednou. Jako milovník zombie filmů (i těch veskrze špatných) dávám zářivých 5*, protože takové nápady jako zombie holka na koni, Maldun zblázněný do uchování svojí rodiny za každou cenu, nebo scéna, kdy zombík odtrhne chlapovi skalp z hlavy, si 5* rozhodně zaslouží. ()

czKarlos

Pěknej filmík ve kterym nejde tolik o zombíky jako o spory mezi lidmi ... Pěkně natočeno, vtipné scény, zombie scény a řekli, že iPhone je lepší než počítač. Jo, když se dívali na obrazovku, byl to iPhone, ale zezadu i Pod Touch ... Podle mě sou 4 hvězdy akorát ()

snecek

No tak nevim, jak to bylo od Romera s tím záměrem a tak, ale nemění to nic na věci, že mi to přišlo takový všeljaký. Místy dobrý nápady, totiž totálně zabíjí naprosto dřevěný herci a místama takový vážnější tóny. Mě to moc nešlo dohromady, takovej mix Zombielandu a Země mrtvých. ()

drkaldj

A Romero jede dál. Zase se snaží posouvat to někam dál, ale už to moc dál nejde. Plus za mírné navázání na Deník mrtvých. ()