Co mají společného Toki, Saitou a Nobuto? Vlastně nic. Přátelé to nejsou, ani s přátelstvím začínat nechtějí. Jenomže jedna miliarda jenů určitě stojí za to, aby spolu prohodili alespoň pár slov. Všichni tři se totiž přihlásili do nebezpečné hry, kde hlavní cenou je právě již zmiňovaný obnos peněz. Musejí pracovat jako tým, aby buď získali nebo ochránili disk s informacemi. Každé další kolo je tvrdší a nebezpečnější... (Zíza)

wobufet

Ono člověk by čekal další anime rozvleklé na spoustu dílů, ale ačkoli tomu začátek nasvědčuje, vše je jinak. Díky pouhým třem dílům boje nenudí a působí originálně a "závěr" bezeslov je geniální. ()

Angelos

Čekal jsem bídu a dostal průměr, co víc si přát... Bohužel spousta věcí nebyla objasněna a zůstala tak zahalena silnou mlhou, která vyústila v závěr, který asi každý pochopí jinak, tedy pokud to vůbec nějaký závěr mělo ^^. 5/10 ()

Subjektiv

Boháči nechodí na koncerty, do divadla, ani do kina a v žádném případě na fotbal. Sex je nebaví, všechna dobrá vína již vypili, každou zemi navštívili. Aby zahnali nudu, která je s vlastnictvím velkého množství peněz zřejmě nutně spojena, pořádají taškařici, již zvou Bus Game. Pod vidinou zisku peněz nalákají tři mladíky, kteří bojují proti dalším trojicím o jakési disky s pochybným obsahem, pravděpodobně pornografií. Naše hlavní trojka, nikoliv švédská, jsou samozřejmě bišíci, pravděpodobně přebytky z nějakého shounen-ai, kteří byli narychlo vybaveni drsňáckou povahou, jež se z nich co chvíli odlepuje. S výjimkou jednoho, který je idiot a rádobyidiot v jednom (a taková kombinace se málokdy vidí). Společně tedy bojují v této hře... bojují a bojují, pak bojují a pak už je konec (i když to vlastně žádný pořádný konec není). Velmi promyšlené, že? Lepší *. ()

Zíza

Možná ten jeden z nich měl pravdu, když říkal: "My jsme všichni blbci." Řeší se tam něco? Asi ne. Dopadne to nějak? Těžko říct. ()