Nic netušící mladý pár si vezme do svého domu sympatickou podnájemnici. Ale soužití se brzy promění v peklo... (oficiálny text distribútora)

Primavera odpad!

Nechápem, prečo som to pozerala?! Asi preto, že popri robení domácich špecialít studenej kuchyne (utopenci) sa mi asi zdala utopenkyňa vo filme vhodnou kulisou... Alebo preto, lebo som si chcela overiť, že záver, ktorý som si domyslela, bude naozaj taký?! V každom prípade, nie je to žrádlo pre filmových fanúšikov. ()

hans500

Tak v tomto případě to mohlo být lepší, totiž, rutinérská režie a docela slušné herecké výkony - pro takovéto béčko by ta režie i herci byly dostatečné a mohlo to dostat 2* možná i 3*, ovšem velmi to kazí scénář, přeplněný všemi možnými klišé a navíc ještě celkem předvídatelný, takže bohužel, ale jen 1* (další klady jsou snad jen krátká stopáž a celkové nenudící tempo). ()

Campbell

Ježiš co tohle bylo?Film kde si někdo vezme domu nějakou krávu která se pak nechce vystěhovat?První hodina nuda, kde jsem nevěděl co kdo dělá a kdo koho podvádí, a zbylá půlhodina která měla všechno vysvětlit málem uspala. Unylá kravina která prostě nemůže nikoho zaujmout. Snad jen sexy herečka která ale nic neukáže. ()

Hanys_

Viděl jsem spousty horších filmů. To jen tak na okraj k těm 20%, které film momentálně má. Příběh nenabízí vůbec nic objevného. Z podnájemnice se vyklube sexy psychopatka, která svým "domácím" dělá totální peklo a vše směřuje k tradičnímu konci, který je jasný už od začátku. Po všech stránkách průměr, který se ale dá v pohodě přežít.. 4/10 ()

SOLOM.

Rádoby psychologický thriller, který si ovšem moc nepotykal s navozením té správné atmosféry. Herecké výkony sice nejsou z nejhorších, ale slabý a dost nudný scénář dokázal udělat své. Ke konci filmu nastalo mírné zlepšení, ale to už nedokázalo zachránit ani průměrné hodnocení. Navíc pochybuji, že by někdo nabídl takový luxusní baráček někomu, kdo nemá skoro ani vindru. V Americe možná ano, kdo ví… ()