14-ročná Katelin sníva o tom, že raz bude svetovou šampiónkou v krasokorčuľovaní. Keď sa dopočuje o tom, že na súkromnej škole učí ruská trénerka Natasha Groberman, urobí všetko preto aby sa jej zapáčila. Dokonca je ochotná sa pridať k dievčenskému hokejovému mužstvu... (oficiálny text distribútora)

ecceHOMMO

Film určený hlavne mladším divákom a to hlavne úvodných 30 minút. Ak prežijete tie potom vás to pomaličky začne vťahovať do deja a vy sa môžete vrátiť do detských čias - čias detských prianí. A nemusí to byť zrovna prianie ľadové........ak by som tento snímok videl v dobe svojho detského mládí....pod **** hviezdičky by som určite nedal, teraz je to medzi **/*** ()

Olík

Pro čtrnáctiletou krasobruslařskou naději Katelin je vstup do dívčího hokejového družstva jedinou šancí k zisku stipendia na soukromé škole, kde učí vyhlášená ruská trenérka Natasha, která z ní má udělat další americkou olympijskou vítězku. Ještě před tím než se Disney studio rozhodlo točit celovečeráky o nesympatických pop hvězdičkách, vznikla tato nenáročná rodinná sportovní komedie. Sice je to další Disneyho blbůstka pro později narozené, ale díky jejímu humoru, sportovnímu prostředí a kouzlu hlavní hrdinky přesvědčivě převyšuje všechny později natočené Hannah Montany, bratry Jonasovy nebo Efronovy basketbalovo-muzikálové tanečky. ()

Zíza

Katelin je dokonalá - hokej, krasobruslení, rodina, přátelé, přítel; prostě pohádka. Nejvtipnější z celého filmu yla ta scéna, kde chudák robůtek nepřežil. Jinak americká romantická komedie se sny, které tak září, až člověk může oslepnout. Holka je dobrá, že ji ty tréninky nevyčerpaly, nezemřela na přepracování. Ale tak dobře, takové lepší 2*. Určitě na dlouhou chvíli to tak nějak pustit lze. Třeba když čekáte, než přijde pověřená osoba, která má postavit stromeček, který vy později máte ozdobit... ^^ ()

filipes.lu

Čekal jsem, kdy si ta nesympatická hlavní hrdinka skočí i pro Nobelovku za chemii a vyznamenání za úspěchy ve válce ve Vietnamu. Všechno je tu tak dokonalé, že tomu snad ani dítě věřit nemůže."BRUSLÍM V TĚHLE BRUSLÍCH UŽ CELÝ ROK...!" No ty bláho, tak tomu se říká celoživotní dřina. Každopádně, dvě hvězdičky dávám za finální jízdu, sice jsem pořád čekal, že spadne i s normálníma bruslema, ale i tak jsem si jí docela užil. Teď se za další výrok sám před sebou stydím, ale jak mi vadí to všechno přehánění a superlativy, tak mi vůbec nevadilo, že postoupila :) Myslím si, že si to své diváky asi najde...znám větší propadáky z Disney kanálu :))) ()

oveckaoa

Holka se věnuje krasobruslení a hokeji. Na konci si musí vybrat co zvolí a jelikož je to film tak stihne opravdu nečekaně obojí. Sportovní filmy mě dlouhodobě neberou , ale tohle bylo v rámci žánru koukatelné. Odpustím tu stupiditu s tím klukem na konci kdy 2 dospělý nejsou schopni chytit podělaného robota a to, že nás diváky naučí film podvádět . ()