Ozzák zděšeně zjistí, že metalisté v Čechách vymírají. S několika posledními vyznavači tvrdé hudby se rozhodnou pro zoufalý krok: musí se rozmnožit! Vymyslí, jak toho dosáhnout, ale to by musel Ozzák vydržet tři dny střízlivý. Tomáš prožívá těžké chvíle. Ozzák bez denní dávky piva je nebezpečný sobě i okolí, a navíc jakási slečna pod přezdívkou Vačice vyzrazuje na internetovém blogu tajemství ze života jejich rodiny. Zvládne Ozzák muka abstinence? A přežije to jejich lednička? (TV Nova)

tranquill

"Netušil jsem, že to rozmnožování je takový peklo..." - "Už po pátý dávce na mě bušili, ať prej toho nechám, že prej ty moje spermie jsou divný. Prej se pořád točej dokolečka a narážej do sebe!" ()

• V čase 18:22 k Pacovským vtrhne pacient z Bohnic (Jakub Žáček) a nadšeně popisuje, že také pravidelně čte Ivy (Kristýna Leichtová) blog díky ukradené Nokii 5110. Na konci rozhovoru si Tomáše (Tomáš Matonoha) na tento ukradený telefon vyfotí. Nokia 5110 však fotoaparátem nedisponovala. (Drinian)
  • Když Ozzák (Martin Dejdar) vypráví, jak se mu zdálo, že ho napadly včely, mihne se nad ním mikrofon. (johnnymay)