Být jen špatný v tomto městě nestačí.. Billy a Barbara jsou dva nevyléčitelní psychopaté, kteří se pustí na vražednou pouť . Temné město Westbrick ovládne strach. Ve stejné době dostává policejní nováček Mathew svůj první úkol, se kterým mu má pomáhat zkušeny veterán William. Jejich cesty se brzy zkříží s Billym a Barbarou. Při střetu je William brutálně zavražděn, a Mathew je mylně obviněn z jeho vraždy. Dokáže Mathew přesvědčit byrokraty z radnice o své nevině? (oficiálny text distribútora)

Wade

Zajímává a zvláštní pecka, která má navíc vynikajícím finále. Celý film je jedna velká a zvláštní směs, která se jednoduše během sledování začne divákovi líbit. Nejsem si přesně jistý co mam k filmu napsat tak napíšu jen to, že pokud by chtěl film někdo vypnout než skončí tak ať to nedělá, protože přijde o velké brutální finále. 80% ()

fefee

Rozhodne to nebola až taká sračka ako sa na prvý pohľad zdalo, ale je fakt že zmes kamerových strihov, filtrov a nezmyselných dialógov tu bola preexponovaná do samoúčelného bezvedomia. Autor zjavne inšpirovaný Tarantinovským čo rodriguezovským štýlom grindhousu nepochopil že k naozaj dobrému filmu nestačí len kamerový look, na druhej strane aj hudba mala niečo do seba. Každopádne pozerať sa to dalo, pokiaľ neberiete film ako film ale ako experiment. Pitbull ktorý hryzie do prázdna... 2.5* ()

Rockerman odpad!

Takovou s....u jsem už dlouho neviděl.Film má zřejmě působit jako Sin city,ale toto vedle Sin city ani neleželo.Celý film je protkán neuvěřitelně trapnými a stupidními dialogy,ze kterých mi naskakovala husí kůže.Jestli to tedy byl pokus o parodii,tak se vůbec nepovedl.Ta pětihvězdičková hodnocení opravdu nechápu,protože tento film je jen pro masochisty.Ale každý má právo na svůj názor.0% ()

Terva

Billy a Barbora, toto je jejich příběh. Shaun Rana je podepsán skoro pod vším. Hudba, visuální efekty, produkce, kamera, executive producer, střih, scénář i režie. Se divím, že se ten film nejmenuje Shaunrama. CITÁT - Zeptám se vás znova. Způsobil jste smrt kolegy ?........ Ale Shaun Rama ví co dělá. Zajímavě řešená kamera, velice dobrý střih, nádherné ozvučení, pěkná hudba a povedené jsou i ty kreslené vstupy. Připočtěte si Billiho filozofické mrazivé úvahy, brutalitu celého příběhu a nádherné ženy. DIALOG : BARBORA - Kdo to byl ? BILL - Zapomněl jsem se jí zeptat........ CITÁT - Právě opouštíte Westbrick. Příkladem kvality je nádherná scéna, kdy kamera prolétá Westbrickem okolo 50 minuty. Symbolicky míjí nápis Velcome to Westbrick, prolétá mezi baráky a v jedné chvilce mine reklamní poutač, který nese jeden jediný nápis - NOIR. CITÁT - Nechci malovat čerta na zeď, ale vypadá to znovu na Billiho a Barboru.......... Tohle je prostě nádherně sladěné komiksová noirovka se vším, co k tomuto žánru patří. Ale má to i své zápory. Kamera a střih jakoby ke konci filmu přestaly dělat svou zatím dobrou práci. Zhoršil se i dialog postav. Dám tomuto filmu 80 %. V akci tu bude k vidění i legendární stříbrná kobercová lepící páska. CITÁT - Lidi jako ty se daj vždycky předpovědět........ ()

Dellamorte

Eric je pošahaný, ako bol celú svoju pseudo-filmovú kariéru, má ešte aj nechutnú, škaredú nehereckú sestru a ten pako Shaun, tak ten trávil pár rokov sledovaním " SIN CITY " až sa natoľko rozcítil, že sa rozhodol potešiť divácku obec týmto " xcelobyťfilmom ". Je to neodpustiteľné , lebo nenávidím filmy cez kopirák, hlavne ak nedodajú žiadne nóvum, ale naopak - uberú pôžitok aj z originálu. Proste tu to nevyšlo a dá sa tento pokus smelo nazvať aj, ako už v prvopočiatku zruinovaná snaha o dielo. Čiže za 4 ! ()

• Natáčelo se v Anglii (Blackburn), Dánsku (Kodaň) a USA (Las Vegas). (GASTON73)