Na hezké dívky číhá všude nebezpečí. Přesvědčí se o tom i americká turistka, která se ocitne ve spárech ďábelského ničemy, jenž z podobných krásek cvičí všehoschopné zabijáky. Podřadný, místy až ochotnicky působící thriller vznikl v kanadsko-české koprodukci pod režijním vedením béčkového krále Lloyda Simandla. (oficiálny text distribútora)

Grimaldon odpad!

Dějově naprosto nelogická kravina, kterou ani nahota a ani částečně české obsazení nezachrání. Tak nějak jsem doufal, že by to mohlo být tak špatné, až to bude dobré, ale bohužel. Přehrávající Josef Laufer, cameo pro Krampola a Navrátila spolu s hlavní herečkou, to vše by ještě bylo snad snesitelné. Děj však přináší zvraty a mění pravidla hry tak nahodile, že tím zkazí divácký zážitek i z té trochu akce a nahoty co se na plátně objeví. Něco takového je jenom odpadem a lepší hodnocení očekávat nemůže. ()

Tosim odpad!

Už jenom slyšet Jiřího Krampola, jak rádobydrsným hlasem říká "Já mu toho ptáka strčím do prdele, až se z toho posere", je otřesný zážitek. JSEM HEREC, TAK HRAJU. Tahle věta Vladimíra Brabce mě napadla při dívání. Připadá mi to, jako kdyby stolař udělal židli s dvěma nohama a chlubil se, jaký že to vyrobil výstavní kus nábytku... ()

snaked

LOL... to nemá chybu... Krampol rulz!!! ODPAD za pět hvězd... těch rádobyerotických vzechů, výkřiků a flashbacků... ale hlavně... to prkno Krampol... kvalitka. ()

Terva odpad!

Tak tohle mě teda vůbec nebavilo. Jsou to zloději tak co s nima ? CITÁT - Nikomu nevěř.......... Sračkovej film o tom, jaké jsou lidi bestie. Na to nemusím koukat, to vidím každý den ve zprávách. ()

YURAyura odpad!

0/10 OMG - spaste dusi Simandl utoci... Jak rikala Liza v jednom dile Simpsonu: televizni zabava spadla jeste na nizsi uroven nez byla kdy pred tim - klobouk dolu, co tam predvadeji ti nasi herci - pravda na druhe strane, deti potrebuji zaplatit skolu/zkousky/reparat, manzelka roztriskala mercedes a nezabila se, aby to nahradila jeji pojistka, tak jak jsem v tom musel hrat - podobne jak pred tim museli kluci a holky hravat v Majoru Zemanovi - jina doba, stejny mrav. Babicko to jste si spletla dobu! Dobu mozna, ale vas urcite ne! ()

Master19 odpad!

Neskutečná slátanina točená podle šablon a v podstatě nezařaditelná - tolik písmenek v abecedě není. Jako trošku cestopisná a trošku erotická parodie je to ovšem kousek k pohledání. Od srdce jsem se zasmál, když řidič Pragy V3S asi 200 metrů před překážkou začal se smrtí v očích zběsile brzdit a troubit zvukem nejnabušenějších trucků. To se nikde jinde vidět nedá... ()

PetrPan2

Dost dobrá blbost, ale pobaví... krásné dívky tam bojují, souloží a do toho tam Pepik Laufer hraje kmotra a Jirka Krampol jeho ruskou gorilu... To se prostě musí vidět!!! ()

xaver odpad!

Ten snímek je skutečný odpad. Byl jsem trochu škokován, k čemu se dokážou propůjčit někteří naši herci. Našinec za prachy udělá cokoli. Navíc producent zřejmě dost ušetřil, protože naše "hvězdy" vemou i totální štěky za peníze, ze které by jim doma neštěkl ani pes. Vzpoměl jsem si na tento snímek v souvislosti s tím, co se teď děje kolem Krampola a jeho ženy a mnohé to vysvětluje. ()

wosho

Film co diváka ze začátku rozesmívá a Čechy zvláště (likvidace škodovky bazukou přímo vyvolává vlastenecké cítění.-)), po čase počne nudit a ke konci svou amatéřinou a debilitou srát. Zvláště si člověk může vychutnávat naše MOVIESTAR v nezvyklých polách svého hereckého talentu-již tady zmíněný Jiřík Krampolů se prostě musí vidět. ()

Horak odpad!

Neuvěřitelný film z řady porevolučních céčkových koprodukcí se "západními filmaři". Josef Laufer v roli zákeřného bídáckého doktora Drechsla. Český Belmondo Krampol v roli plukovnika Bromika. Do toho spousta nahotinek, erotických scén a dalších českých herců. Tragické herecké výkony, trapné efekty, opravdu neskutečné dialogy a zpětný dabing do originální anglické verze. Pro milovníky braku je to ovšem klenot k pohledání:). ()