Na hezké dívky číhá všude nebezpečí. Přesvědčí se o tom i americká turistka, která se ocitne ve spárech ďábelského ničemy, jenž z podobných krásek cvičí všehoschopné zabijáky. Podřadný, místy až ochotnicky působící thriller vznikl v kanadsko-české koprodukci pod režijním vedením béčkového krále Lloyda Simandla. (oficiálny text distribútora)

Tosim odpad!

Už jenom slyšet Jiřího Krampola, jak rádobydrsným hlasem říká "Já mu toho ptáka strčím do prdele, až se z toho posere", je otřesný zážitek. JSEM HEREC, TAK HRAJU. Tahle věta Vladimíra Brabce mě napadla při dívání. Připadá mi to, jako kdyby stolař udělal židli s dvěma nohama a chlubil se, jaký že to vyrobil výstavní kus nábytku... ()

snaked

LOL... to nemá chybu... Krampol rulz!!! ODPAD za pět hvězd... těch rádobyerotických vzechů, výkřiků a flashbacků... ale hlavně... to prkno Krampol... kvalitka. ()

Terva odpad!

Tak tohle mě teda vůbec nebavilo. Jsou to zloději tak co s nima ? CITÁT - Nikomu nevěř.......... Sračkovej film o tom, jaké jsou lidi bestie. Na to nemusím koukat, to vidím každý den ve zprávách. ()

YURAyura odpad!

0/10 OMG - spaste dusi Simandl utoci... Jak rikala Liza v jednom dile Simpsonu: televizni zabava spadla jeste na nizsi uroven nez byla kdy pred tim - klobouk dolu, co tam predvadeji ti nasi herci - pravda na druhe strane, deti potrebuji zaplatit skolu/zkousky/reparat, manzelka roztriskala mercedes a nezabila se, aby to nahradila jeji pojistka, tak jak jsem v tom musel hrat - podobne jak pred tim museli kluci a holky hravat v Majoru Zemanovi - jina doba, stejny mrav. Babicko to jste si spletla dobu! Dobu mozna, ale vas urcite ne! ()

Master19 odpad!

Neskutečná slátanina točená podle šablon a v podstatě nezařaditelná - tolik písmenek v abecedě není. Jako trošku cestopisná a trošku erotická parodie je to ovšem kousek k pohledání. Od srdce jsem se zasmál, když řidič Pragy V3S asi 200 metrů před překážkou začal se smrtí v očích zběsile brzdit a troubit zvukem nejnabušenějších trucků. To se nikde jinde vidět nedá... ()

PetrPan2

Dost dobrá blbost, ale pobaví... krásné dívky tam bojují, souloží a do toho tam Pepik Laufer hraje kmotra a Jirka Krampol jeho ruskou gorilu... To se prostě musí vidět!!! ()

xaver odpad!

Ten snímek je skutečný odpad. Byl jsem trochu škokován, k čemu se dokážou propůjčit někteří naši herci. Našinec za prachy udělá cokoli. Navíc producent zřejmě dost ušetřil, protože naše "hvězdy" vemou i totální štěky za peníze, ze které by jim doma neštěkl ani pes. Vzpoměl jsem si na tento snímek v souvislosti s tím, co se teď děje kolem Krampola a jeho ženy a mnohé to vysvětluje. ()

wosho

Film co diváka ze začátku rozesmívá a Čechy zvláště (likvidace škodovky bazukou přímo vyvolává vlastenecké cítění.-)), po čase počne nudit a ke konci svou amatéřinou a debilitou srát. Zvláště si člověk může vychutnávat naše MOVIESTAR v nezvyklých polách svého hereckého talentu-již tady zmíněný Jiřík Krampolů se prostě musí vidět. ()

Horak odpad!

Neuvěřitelný film z řady porevolučních céčkových koprodukcí se "západními filmaři". Josef Laufer v roli zákeřného bídáckého doktora Drechsla. Český Belmondo Krampol v roli plukovnika Bromika. Do toho spousta nahotinek, erotických scén a dalších českých herců. Tragické herecké výkony, trapné efekty, opravdu neskutečné dialogy a zpětný dabing do originální anglické verze. Pro milovníky braku je to ovšem klenot k pohledání:). ()

Grimaldon odpad!

Dějově naprosto nelogická kravina, kterou ani nahota a ani částečně české obsazení nezachrání. Tak nějak jsem doufal, že by to mohlo být tak špatné, až to bude dobré, ale bohužel. Přehrávající Josef Laufer, cameo pro Krampola a Navrátila spolu s hlavní herečkou, to vše by ještě bylo snad snesitelné. Děj však přináší zvraty a mění pravidla hry tak nahodile, že tím zkazí divácký zážitek i z té trochu akce a nahoty co se na plátně objeví. Něco takového je jenom odpadem a lepší hodnocení očekávat nemůže. ()