Medvídek Pú: Příběhy od srdce

• USA Book Of Pooh: Stories From The Heart, The
všetky plagáty

Připravte se na nejkrásnější a nejzvláštnější ze všech příběhů Medvídka Pú! Milovaný Medvídek Pú a jeho veselí přátelé se setkají v pokoji Kryštůfka Robina, kde objeví jeho vzácnou knihu plnou roztomilých příběhů napsaných o nich samotných! Tyto úžasné příběhy se jako kouzlem stávají skutečností a všechny oblíbené postavičky se objevují docela novým způsobem v jedné okouzlující kapitole za druhou! Podívejte se, co sa stane, když Tygr nemůže spát a přátelé ho odnaučují skákat, když se sova Kessie s přáteli ztratí ve Stokorcovém lese, nebo když má Ijáček svůj velmi mimořádný den a mnohem, mnohem víc!Velká kniha Medvídka Pú: Příběhy od srdce přináší počítačovou animaci velice blízkou skutečnosti, šest nádherných nových písní s hlasy, které si zamilujete. Přidejte se k Medvídkovi Pú a jeho roztomilým přátelům a užijte se s nimi legraci a fantazii bez konce! (oficiálny text distribútora)

kajas

Myslím, že mi během sledování tohohle "zázraku" odumřelo pár mozkových buněk. A tak odfláknutá animace se snad nemůže libit ani předškolním dětem. ()

majo25

Ide o špeciál bábkového seriálu Velká kniha Medvídka Pú. A hoci mám Pua radšej v animovanej verzii, musím uznať, že čo sa týka podoby ani jedna postavička nestratila v bábkovom prevedení svoje kúzlo a vtip. Bábkový seriál akoby bol určený ešte pre menšie deti ako pôvodne animované filmy a animovaný seriál a tak sú tomu prisposobené aj jednoduchšie minipríbehy vo filme a tiež jednoduchší humor. Fantázia, šibalskosť i dobrodružnosť ale ostali. ()