Začátek závěrečné řady seriálu je krutý - upíři nakažení hepatitidou "V", kteří mají na svědomí smrt a únosy, napadnou lidsko-upírskou párty v baru Bellefleur's s šokujícími následky. Zatímco Sookie hledá únik před hlasy, které ji obviňují ze spoluodpovědnosti za chaos v Bon Temps, plán "pro každého člověka jeden upír" se rozbíhá. Při divokému útoku samozvané občanské domobrany, vedené buranem jménem Vince, přijde Billovi pomoc z nečekané strany. (HBO Europe)

Tom10000

1.díl poslední série. Upíři s Hepatitis přepadnou oslavu u Sama a po bojích zabijí Taru. Sookie nesnese nápor všech myšlenek a odchází pryč. Teprve doma ji najde Altcid a pohádá se s ní. Nakonec se oba usmíří. Pamel hraje i o život, aby našla informace o místě, kde by se mohl nacházet Eric. Arlene a Holly s členem policie jsou uvězněni pod Draculandem, jenž obsadila smečka nakažených upírů. Jeden z nich se dostane k blízkosti Jessicy, jež byla odmítnuta Andym, aby mohla ochránit jeho dceru, a nyní stojí venku, zoufalá a nešťastná. Nyní záleží jen na ni, jak se rozhodne. Bude bojovat na dálku s nenasytným upírem, aby ochránila Adylin, či půjde k ní domů, ale bude hrozit, že její touha po krvi překoná její zábrany? Abylin to vyřeší až nad ránem, kdy Jessica i upír pomalu doutnají, a pozve Jessicu domů. Ta se chvíli chce poddat pokušení, ale nakonec se překoná. Bill s Andym pátrají po upírech. Jason si to poprvé rozdá s Violet. Na to upírka čekala již dlouho, až po ní bude škemrat. 100 procent. ()