Zoufalý Bill se snaží dostat Warlowa z vílí planiny, ale Sookie to nedovolí. Eric přijde do koncentračního tábora osvobodit upíry a k lidem zde je nemilosrdný. V Bon Temps na pohřbu přátelé a rodina emotivně vzpomínají na Terryho. Pro Billa si přichází sirény Lillith. (HBO Europe)

Tom10000

9.díl. Will neuspěje při strkanici o Warlawa se Sookie. Vydá se proto do upíří laboratoře zachránit všechny ze svého druhu. Eric se tam vydal již dříve a dostal všechny na svobodu. Bill našel místnost, jež byla v jeho vidině, a všem uvězněným dal před osvětlením sluncem napít své krve. Poté, když umírá, zavolá Jessicu a ta mu s jamesem pomůže přežít. Ostatní osvobození jsou z jeho krve, tedy i krve Lilih, omámení. Violet si hned najde Jasona a přivlastní si ho. Mezitím se koná pohřeb Terryho a vzpomíná se na jeho minulost. Jason dá Sáře volnost, reverend Newlin umírá. 95 procent. ()

CirkAtum

Myslím, že nejlepší díl celého seriálu. Byl úplně jinačí, ale dokázal zaujmout. Nechybelo napeti mystika, laska, sex, ale také jsem se zasmála. Prostě tomuto dílu nic nechybí! ()