Sookie čelí stále silnější touze, jež v ní probouzí tajemný Ben. Eric kontruje vůči Burrellovým brutálním anti-upírským aktivitám a zasáhne tohoto vražedného nepřítele v jeho nejslabším místě. Andyho dcery - víly, které znovu náhle vyrostly, skončí ve velice nebezpečné společnosti. Sam a Nicole k sobě najdou cestu. Bill nařídí Takahashimu, aby našel způsob, jak vyrobit nový druh syntetické krve. (HBO Europe)

Tom10000

4.díl. Andyho dcery dospějí a rozhodnou se vydat na pařbu. Ukradnou mu auto a koupí si basu piva. Tedy, s pomocí Jessicy. Ta totiž se svým "otcem" Billem již ví, že jsou vílami, a plní příkaz svého stvořitele si je vzít k sobě. Bill od vědce a vynálezce syntikrve zjistí nemilou novinku o nestálosti vílí krve. Jessica provede strašlivou chybu. Nechala se svést svými touhami a všechny Andyho dcery vysála. Zřejmě i zabila. Bill sám neví, jak na tuto situaci reagovat. Sam a jedna z žen, jež mu pomáhala, úspěšně unesly Emu, a sami oni dva v sobě našli zalíbení. Altcid vyšle smečku, aby po Emě pátrala. Sookie chce pozvat Bena k sobě domů, a ověřit si své tušení. Jason a jeho děda už ví, o co se jedná: Ben není tím, za koho se vydává. Dokázal jaona vyléčit, a to svojí krví. Přitom umí číst i myšlenky. Při přepadení jeho domu napadne dědu a jasona ovlivní, aby na všechno s ním spojené zapomněl. Od rozhovoru dědy s Benem, jenž se koná předtím, než ho Ben pošle do temnoty, zjistíme pravou tvář Bena - Je Warlaw, skutečný, z masa a kostí. I Sookie to nyní ví, a při setkání s ním mu vše prozradí. Terry nemůže přestat myslet na smrt Patricka, jenž mu připomněly Andyho dcery. Sam se zbaví Laffayettovi pomoci. Nora je zajata upířími lovci, stejně tak i Pamel. Billova vidina se tedy plní. 95 - 100 procent. ()